Yin Yang Reiki

Yin Yang Reiki Nedir?

Yin Yang Reiki varlığınızın her zerresinde uyum, denge, düzen ve ahenk içinde merkezlenmeyi sağlayıp dingin bir zihin ile tam bir farkındalık kazanma, kanal olunan her türlü spiritüel enerjiyi kendi merkezinde dengeleyip doğal bir sağlık getirmek üzere tasarlanmış çok yüksek titreşimli mükemmel bir enerjidir. Gerek Usui reiki gerek diğer spiritüel enerjiler ana çakraların dizili olduğu orta kanala yani spinal kanala akar. Kundalini enerjiside bu kanala akar ama bu enerjilerin merkezlenmesi, dengelenmesi için bu kanalın sağ ve sol tarafından yükselen ve tüm çakralarda kesişen iki çok önemli kanal daha vardır. Bu kanallar ve görevleri pek bilinmediği için hep ihmal edilir. İşte bu kanallar Yin ve yang enerjilerinin yükseldiği, spinal kanalın merkezlenmesini, dengelenmesini sağlayan kanallardır. Spinal kanala akan enerjiler, çakralar, sağ ve sol beyin, duygusal ve ruhsal yönümüz, fiziksel ve ruhsal sağlığımız, kişiliğimiz, karakterimiz, kısacası tüm hayatımız bu kanallar sayesinde dengelenir.
“Yin ve Yang, Chi ’nin (hayat enerjisi) alçalan ve yükselen evrelerine verilen isimlerdir. Birbirlerine karşıt ama tamamlayıcıdırlar. Birbirleri olmadan var olamazlar. Duruşları ile evrenin dinamik dengesini temsil ederler. Yin daralır, Yang genişler. Yin dağılır, Yang odaklanır. Yin yumuşaktır, Yang serttir.”
Herkesin içinde Hayat Enerjisi akışı vardır, dışa akış ve içe akış. En temel düzeyde Yang (ya da eril enerji) dışarı doğru akan yaratıcı enerjidir. Bu enerji pratik, mantıklı düşünme ile ilişkili beynin sol yarıküresini kullanarak bir görevi tamamlamak üzere odaklanmış olarak evrene yollarken deneyimlediğimiz enerjidir.
Yin (ya da dişil) alıcıdır, enerjinin içe akışı vardır. Bu enerji iç dünyamızı keşfederken deneyimlediğimiz enerjidir. Beynin sağ yarıküresi ile ilişkili bu enerji, duygu ve sezgileri yürütmektedir. Hayal gücünüzü kullanmada, başka bir kişi ile yakınlık oluşturmada, hayatta olup biten ile barışık olmada etkindir.

Değerli Ziyaretçilerimiz,

Enerji sistemlerimize uyumlanmak için lütfen aşağıdaki bilgileri eksiksiz bir şekilde doldurarak bizimle iletişime geçiniz. Size en kısa sürede geri dönüş yapılacaktır. Enerji sistemlerimize uyumlanma deneyimini başlatmak için aşağıdaki bilgileri paylaşmanız yeterli:

  • Adınız ve Soyadınız
  • Bulunduğunuz Şehir
  • Enerji Sistemi Adı

Uyumlamalarımız genellikle haftanın her günü ve saati, sizinle birlikte belirlediğimiz uygun bir zaman diliminde gerçekleştirilebilir.
Bizimle iletişime geçmek için web sitemizdeki iletişim sayfasını ziyaret edebilir, uyumlan.com@gmail.com e-posta adresi üzerinden veya sosyal medya hesaplarımız aracılığıyla bize ulaşabilirsiniz.

Uzaktan Uyumlamalar

Tüm uyumlamalar, uzaktan enerji uyumlaması prosedürü çerçevesinde gerçekleştirilmektedir. Bu, sizin için en rahat ve erişilebiliryöntemdir. Uyumlamalar genellikle 20 ila 45 dakika arasında sürmektedir.
Uyumlamadan önceki hazırlık aşamasına dair daha fazla bilgiyi “Uyumlama
Öncesi Hazırlık
” sayfamızda bulabilirsiniz.

Enerji Sistemlerine Uyumlanma Deneyimi

Her bir enerji sistemi uyumlamasını tamamladığınızda, sistem kurucuları tarafından hazırlanan bilgi notlarının Türkçe çevirisini PDF formatında ve gerektiğinde ek ses kayıtlarını size iletiyoruz. Uyumlamadan sonra, ilgili enerji sistemine ait katılım belgesini öğrenciye WhatsApp veya e-posta yoluyla iletiyoruz.

Öğrenci ve öğretmen ilişkisinin değerini önemsiyor ve öğrencilerimizin bize herhangi bir uygulama veya enerji sistemleriyle ilgili danışma taleplerini bekliyoruz. Sizlere her adımda rehberlik etmekten mutluluk duyacağımızı unutmayın.

Enerji sistemlerinin tanıtım sayfalarındaki bilgiler, sistem kurucularının hazırladığı notlardan alınmıştır. Uyumlan.com üzerinden enerji sistemlerine uyum sağlayan herkes, altta paylaştığımız “Kullanıcı Bilgilendirmesi”ni kabul etmiş sayılmaktadır.

Kullanıcı Bilgilendirmesi

Uyumlan.com platformunda yer alan kurslar, uyumlamalar, paylaşımlar, çalışmalar veya blog yazıları, profesyonel tıbbi teşhis, tedavi veya bakımın yerini alamaz.
Uyumlan.com, hastalık teşhisi koymaz, ilaç tavsiye etmez veya doktorunuzun
tedavisine müdahale etmez. Eğer şu anda doktorunuzun reçetelediği ilaçları
kullanıyorsanız, doktor tavsiyesi olmadan ilaçlarınızı değiştirmemelisiniz.
Tıbbi durumunuzla ilgili endişeleriniz varsa, lütfen öncelikle doktorunuzla
iletişime geçin.

Uyumlan.com, bu sitede sunulan bilgilerin, eğitimlerin, uyumlamaların doğrudan veya dolaylı olarak neden olduğu kayıp veya zarardan sorumlu değildir. Sağlıkla ilgili bilgiler yalnızca genel bilgilendirme amaçlıdır ve profesyonel tıbbi veya
sağlık bakımı tavsiyesinin yerini tutmaz. Danışmanlık hizmetleri bu koşullarda
sunulur. Enerji şifası ve uygulamaları kişiden kişiye farklılık gösterebilir.
Unutmayın ki her birey benzersizdir ve bu süreç kişiseldir.

Enerji sistemlerine uyumlanma yolculuğunuzda sizinle birlikte olmak ve içsel
dönüşümünüzü desteklemekten mutluluk duyuyoruz.

Sevgiyle Kalın.

 

Yorum yapın