Uyumlama Öncesi Hazırlık

Uzaktan uyumlamalarımız, önceden belirlenmiş saat ve günlerde gönderilmektedir. Uyumlama hazırlığı, aynı zamanda şifa seansları için de geçerlidir.

*Uyumlama günü, hayvansal gıda, et, alkol, sigara ve ağır yemek gibi sizi enerjisel olarak yoracak etkenlerden mümkün olduğunca kaçının.

*Uyumlama veya enerji çalışması öncesinde, çıplak ayakla 5-10 dakika toprağa basmak veya bir duş almak, bedeninizdeki enerjinin tazelenmesine ve şifa aktarımından daha fazla faydalanmanıza yardımcı olabilir.

*Yalnız, rahatsız edilmeyeceğiniz bir ortamda olmalısınız.

*Çalışmaya başlamadan önce odanızı mutlaka havalandırın ve mümkünse odanızdaki bütün elektrik prizlerini çekin. Dikkatinizi dağıtabilecek cep telefonu gibi cihazları dışarıda bırakın. Tütsü kullanabilir veya meditatif bir müzik dinleyebilirsiniz.

*Uyumlama sırasında rahat bir pozisyonda olmalısınız. Bir sandalyede oturun veya yatağınıza uzanın.

*Sandalyede oturmayı tercih ederseniz, ellerinizin avuç içlerini yukarı bakacak şekilde dizlerinizin üzerinde tutun.

*Eğer uzanmayı tercih ederseniz, sırt üstü uzanın ve omurganızın dik (doğrusal) olduğundan emin olun. Doğru pozisyon resimde görüldüğü gibidir.

*Rahatlayın ve birkaç kez yavaşça derin nefes alıp verin.

*En yüksek ilahi enerjilerin, beyaz bir ışık şeklinde başınızın üzerinden (taç çakradan) bedeninize girdiğini ve sizi her türlü olumsuz etkiden koruduğunu hayal edin.

*Hazır olduğunuzda, size verilen “niyet” sözleri ile şifa seansını veya uyumlamayı başlatın. Unutmayın, “HER ŞEY BİR NİYET İLE BAŞLAR!”

*Uyumlama (veya şifa seansı) süresince gözlerinizi kapalı tutun. Uyumlama genellikle 20-45 dakika sürer, ancak kişiden kişiye değişebilir. Enerjileri uzun bir süre hissedebilirsiniz, bu yüzden sadece rahatlayın ve deneyimin tadını çıkarın. Uyumlama sırasında yetişmeniz gereken bir yer yoktur, sadece rahatlayın.

*Uyumlamanın sona erdiğini hissettiğinizde gözlerinizi yavaşça açın, bedeninizi sakince hareket ettirerek normal durumunuza dönün. Unutmayın, bolca su içmelisiniz. İhtiyacınız varsa daha fazla su içebilir, duş alabilir ve bedeninizi rahatlatabilirsiniz.

*Uyumlama sırasında hissedebileceğiniz/duyumsayabileceğiniz bazı durumlar şunlar olabilir:

  • Hiçbir şey hissetmeyebilirsiniz. Eğer böyle olursa endişelenmeyin, bazen enerjileri hissedemeyebiliriz. Bu bir sorun değildir, sonradan deneyimlersiniz.
  • Sıcaklık veya soğukluk hissedebilirsiniz.
  • Vücudunuzun çeşitli yerlerinde karıncalanma hissi oluşabilir.
  • Sevinç, neşe, sevgi, ağlama ve benzeri duyguları deneyimleyebilirsiniz.
  • Gözleriniz kapalıyken farklı renkleri görebilirsiniz.
  • Kendi varlığınızı daha fazla hissedebilirsiniz.

Önemli Not: Uyumlama sırasında beklenti içinde olmak, hissettiğiniz veya deneyimlediğiniz şeylerden sizi uzaklaştırabilir. Beklentisizlik, size daha zengin deneyimler sunabilir. Bu nedenle uyumlama öncesinde beklentilerinizi ve tüm düşüncelerinizi bir kenara bırakmanız faydalı olacaktır.