Shamballa Çok Boyutlu Şifa Sistemi

Shamballa Çok Boyutlu Şifa Nedir?

Shamballa, son zamanlarda Usui Reiki‘nin tahtına son veren ve hızla yayılan bir mucizevi enerji sistemidir. Tüm şifa sistemlerinin ve enerji yöntemlerinin öne çıkan özelliklerinin bir araya geldiği bir sistemdir. Bu sistem önce beyninize, bedeninize, ruhunuza, hücrelerinize ve hatta en temel yapı taşınıza kadar etki eder. Hayatınız boyunca biriktirdiğiniz tüm olumsuzluklara dokunur, iyileştirir ve şifa verir. Geçmişten bu güne kadar biriken her türlü hasarı onarır ve tedavi eder. Ruhunuzun üzerindeki kara bulutları dağıtır ve gerçekten yaşadığınızı hissetmenizi sağlar. Bu andan itibaren her şey yolunda gitmeye başlar, kalbinize huzur gelir ve içsel ferahlık hissi uyanır. Söylemek gerekirse, Shamballa, bugüne kadar kanalize edilmiş en geniş kapsamlı ve etkili şifa sistemlerinden biridir.

Shamballa sistemi içerisinde birçok önemli şifa sistemi sembollerine erişim sağlar. Ayrıca her türlü duruma yardımcı olabilecek 352 sembolü içinde barındırır. Bu semboller, Kozmik Gücün Kaynağına ulaşmanıza karşılık gelir ve sizin için 352 Seviye/İnisiyasyon ile ilişkilidir.

Shamballa, farklı enerji tiplerinin bir karışımıdır:

  1. Evrensel Yaşam Gücü (Reiki) Enerjisi, tüm varlıklarda etkili olan yaşam ve yaratma enerjisidir. Bu sevgi dolu bir enerjidir ve her şey bu enerjiden meydana gelir. Sevgi, bu evrenin itici gücüdür.
  2. Mahatma Enerjisi, BEN’İM varlığı olarak bilinir. Bu, size her şeyden ayrı olduğunuzu değil, içsel bir birlik bilinci olduğunu gösterir. Bu enerji, Saf, Koşulsuz Sevgi’nin en güçlü ifadesidir. Kendinize ulaştığınızda ve Bütünlüğü, Birliği keşfettiğinizde, diğer insanların da sizin bir parçanız olduğunu anlarsınız. Her şeyin bir olduğunu kavrarsınız.
  3. Yükselmiş Üstatların Enerjisi, reenkarnasyon döngülerini tamamlayıp şimdi insanlığa rehberlik eden varlıklardır. Amaçları gezegenin evrimsel gelişimine ve diğerlerinin ruhsal ilerlemesine yardımcı olmaktır.
  4. DNA Aktivasyonları, beyin kapasitenizi tam kullanmanıza ve yaratıcı bir bağlantı kurmanıza yardımcı olur.
  5. Samballa şifa ekibi, şifa seanslarınızı düzenlerken ve spiritüel çalışmalarınızda size yardımcı olacak, rehberlik edecek ve eksikliklerinizi tamamlayacak birçok ruhani varlıktan oluşur (Tıbbi Yardım Programı Ekibi).

Shamballa sistemi 4 aşamalı bir sistemdir. Bu sistem, sizin spiritüel gelişiminizi hızlandırmak ve derin şifa deneyimleri yaşamanıza yardımcı olmak için tasarlanmıştır. Unutmayın, Shamballa’nın mucizevi enerjisi size her seviyede destek olacak ve içsel dönüşümünüzü hızlandıracaktır.

Değerli Ziyaretçilerimiz,

Enerji sistemlerimize uyumlanmak için lütfen aşağıdaki bilgileri eksiksiz bir şekilde doldurarak bizimle iletişime geçiniz. Size en kısa sürede geri dönüş yapılacaktır. Enerji sistemlerimize uyumlanma deneyimini başlatmak için aşağıdaki bilgileri paylaşmanız yeterli:

  • Adınız ve Soyadınız
  • Bulunduğunuz Şehir
  • Enerji Sistemi Adı

Uyumlamalarımız genellikle haftanın her günü ve saati, sizinle birlikte belirlediğimiz uygun bir zaman diliminde gerçekleştirilebilir.
Bizimle iletişime geçmek için web sitemizdeki iletişim sayfasını ziyaret edebilir, uyumlan.com@gmail.com e-posta adresi üzerinden veya sosyal medya hesaplarımız aracılığıyla bize ulaşabilirsiniz.

Uzaktan Uyumlamalar

Tüm uyumlamalar, uzaktan enerji uyumlaması prosedürü çerçevesinde gerçekleştirilmektedir. Bu, sizin için en rahat ve erişilebiliryöntemdir. Uyumlamalar genellikle 20 ila 45 dakika arasında sürmektedir.
Uyumlamadan önceki hazırlık aşamasına dair daha fazla bilgiyi “Uyumlama
Öncesi Hazırlık
” sayfamızda bulabilirsiniz.

Enerji Sistemlerine Uyumlanma Deneyimi

Her bir enerji sistemi uyumlamasını tamamladığınızda, sistem kurucuları tarafından hazırlanan bilgi notlarının Türkçe çevirisini PDF formatında ve gerektiğinde ek ses kayıtlarını size iletiyoruz. Uyumlamadan sonra, ilgili enerji sistemine ait katılım belgesini öğrenciye WhatsApp veya e-posta yoluyla iletiyoruz.

Öğrenci ve öğretmen ilişkisinin değerini önemsiyor ve öğrencilerimizin bize herhangi bir uygulama veya enerji sistemleriyle ilgili danışma taleplerini bekliyoruz. Sizlere her adımda rehberlik etmekten mutluluk duyacağımızı unutmayın.

Enerji sistemlerinin tanıtım sayfalarındaki bilgiler, sistem kurucularının hazırladığı notlardan alınmıştır. Uyumlan.com üzerinden enerji sistemlerine uyum sağlayan herkes, altta paylaştığımız “Kullanıcı Bilgilendirmesi”ni kabul etmiş sayılmaktadır.

Kullanıcı Bilgilendirmesi

Uyumlan.com platformunda yer alan kurslar, uyumlamalar, paylaşımlar, çalışmalar veya blog yazıları, profesyonel tıbbi teşhis, tedavi veya bakımın yerini alamaz.
Uyumlan.com, hastalık teşhisi koymaz, ilaç tavsiye etmez veya doktorunuzun
tedavisine müdahale etmez. Eğer şu anda doktorunuzun reçetelediği ilaçları
kullanıyorsanız, doktor tavsiyesi olmadan ilaçlarınızı değiştirmemelisiniz.
Tıbbi durumunuzla ilgili endişeleriniz varsa, lütfen öncelikle doktorunuzla
iletişime geçin.

Uyumlan.com, bu sitede sunulan bilgilerin, eğitimlerin, uyumlamaların doğrudan veya dolaylı olarak neden olduğu kayıp veya zarardan sorumlu değildir. Sağlıkla ilgili bilgiler yalnızca genel bilgilendirme amaçlıdır ve profesyonel tıbbi veya
sağlık bakımı tavsiyesinin yerini tutmaz. Danışmanlık hizmetleri bu koşullarda
sunulur. Enerji şifası ve uygulamaları kişiden kişiye farklılık gösterebilir.
Unutmayın ki her birey benzersizdir ve bu süreç kişiseldir.

Enerji sistemlerine uyumlanma yolculuğunuzda sizinle birlikte olmak ve içsel
dönüşümünüzü desteklemekten mutluluk duyuyoruz.

Sevgiyle Kalın.

 

Yorum yapın