Empowerment Reiki

Empowerment Reiki Nedir?

Gücünüzün kaynağına adım atmak gibi, güçlü bir ruhsallığa yardımcı olmak ve evrene katkıda bulunmanız için tasarlanmış özel bir Reiki sistemidir. Bu nedenle, bir çok Reiki sisteminin aksine bir-iki uyumlamada öğrenilemez. 5 ayrı Seviyede Güçlendirme yapılır, 6. Seviye Master Seviyesi Uyumlamasıdır. Master Seviyesi, Sadece Reiki Master’lere verilir. Güçlendirmeler aşağıdaki sıralamaya göre alınmalıdır.

Güçlendirme 1 : Topraklama ve Merkezleme Kişinin fiziksel gerçekliğine hizmet vermektedir. Şu anda burada olmak! AN-da kalmak gibi .. Aynı zamanda kişinin fiziksel bedenini daha rahat bir hale getirebilmesine yardımcı olur.

Güçlendirme 2 : Dirençleri Serbest Bırakma Bütün negatif kalıpları, dirençleri, çatışan niyetleri, olumsuz düşünceleri, sıkışmış enerji ve blokajları en yüksek hayrınıza serbest bırakma.

Güçlendirme 3 : Işığı Çağırma Yaşam amacınızı bulmak için titreşiminizi yükselterek, tüm varlığınıza ışık getirir.

Güçlendirme 4 : Entegrasyon ve Hizalama

Enerjinizi, Niyetinize ve Kalbinizin derin arzularına hizalar.

Güçlendirme 5: Gücünüze Adım Atma: Kalan herhangi bir unsur varsa gücünüzün kaynağına adım atmak için sizi engelleyen, onları bir araya getirip temizleme.

Güçlendirme Reiki Master uyumlanma: Bu uyumlanma için Önkoşul: Bir Reiki Master olmak ve tüm 5 güçlendirmeyi almış olmak. 5 ayrı Güçlendirme Reiki sembolleri ve 1 Master Sembolü ile özel el pozisyonları öğreneceksiniz. Ayrıca başkalarını Güçlendirme Reiki’ye nasıl uyumlayacağınızı öğreneceksiniz.

EMPOWERMENT REIKI ‘ YE GENEL BİR BAKIŞ

Güçlendirme Reikisi; enerjilerin yükseldiği ve hızlandığı zamanımızda, geleneksel Reiki sistemlerinin dışında heyecan verici bir yöntem olarak karşımıza çıkmaktadır.

Güçlendirme Reikisi’nin temel amacı; her birimizin ve bütünün yüksek hayrı için bizim yaşam amacımızı ve ışık yolunu izleyerek, gerçekten güçlü ruhani varlıklar gibi parlayacak hale gelme fırsatı sağlamaktır.

Geleneksel Reiki Sistemleri, iyileştirme gücü yüksek bir yöntemlerdir. Güçlendirme Reikisi ise, ne geleneksel Reiki Sistemlerinden daha güçlü olduğunu, ne de onların yerine geçeceğini iddia etmez. Bununla birlikte, farklı olarak ; geleneksel Reiki sistemlerinin, kullanımı ile ilgili iki büyük boşluğunu doldurması için tasarlanmıştır.

*İnternetin ve İletişim araçlarının günümüzde aktif kullanılması ile gelen uzaktan şifa için özel, güçlü bir yönteme ihtiyaç duyulması,

*Reiki şifa uygulayıcısının ve şifalanan kişinin, hem şifa enerjilerine hem de hızlandırılmış bir ruhsal gelişime ihtiyaç duyması.

Güçlendirme Reikisi, fiziksel rahatsızlıklar için oldukça etkili bir şekilde kullanılabilir, ancak daha çok amacı; ”ezoterik” endişeler olan, ruhsal büyüme, kişisel gelişim, kariyeri yaşam amacı üzerinde çalışmaktır.

Güçlendirme Reikisi, beş farklı güçlendirme ya da şifa sistemi uyumlaması olarak seviyelendirilmiştir. Her yetkilendirme farklı bir alanda çalışır. Ardışık güçlendirme alanında, her bir alan için şifa uyumlaması sıra ile alınır ve bir sonrakine geçilir. Bir kez bütün alanlara uyumlandıktan sonra, ileriki zamanlarda tekrar uyumlanmak ya da kendi kendinizi uyumlamak isterseniz, her hangi ihtiyacınızın olduğu bir alana sıra gözetmeksizin uyumlanabilirsiniz.

Örneğin, ilk güçlendirme çalışması ‘Topraklama’dır. Bir çok manevi uygulayıcının fiziksel dünyada, bu hayatla ilgili yaşamsal sorunları vardır. Böyle birisi için ilk önce bu çalışma yapılması gereklidir, diğerlerinin daha etkin çalışmalar olabilmesi için.. Hatta bazen ikinci ya da üçüncü sıradaki güçlendirmede ihtiyaç duyulduğu için yeniden geriye dönülüp bu ilk topraklama güçlendirmesi yapılması gerekebilir.

Her bir güçlendirme tek tek yapılır. Beş ayrı güçlendirme tamamlandıktan sonra, Güçlendirme Reikisi Master Uyumlaması yapılır. Güçlendirme alan kişi henüz Reiki Master değil ise , olduktan sonra da alabilir.

Geleneksel Reiki ile Empowerment Reiki arasındaki şu büyük farklılığı da görebilirsiniz; Geleneksel Reiki’nin düzenli şifa aktarımı yerine; Empowerment Reiki, Uzaktan Güçlendirme Çalışması (Şifa Uyumlaması) nı teşvik ediyor. Şifa Uyumlamaları genellikle, düzenli Reiki uygulamalarından çok daha etkili olur ve uzaktan şifa için mükemmel çalışır.

ŞİFA UYUMLAMASI NEDİR?

Enerji kanallarını temizlemek için alıcıya tek hamlede Reiki şifa enerjisinin ”şarj” olarak gönderildiği özel bir yöntemdir. Reiki’ye Uyumlanmak gibi bir işlemi vardır ancak bu yöntem sadece güçlü bir şekilde bütünsel olarak şifalanmak ve arınmak içindir, Geleneksel Reiki Sistemlerinde olduğu gibi, alıcının şifa kanallarını açarak şifacı özelliği kazandırmaz. Bir başka deyişle, daha önce Geleneksel bir Reiki Sistemine Uyumlanmamış birini şifacı yapmaz.

Tahmin edebileceğiniz gibi, Şifa uyumlamaları son derece güçlü olduğu için , düzenli şifa aktarımlarından farklı ele alınması gerekiyor (Bu konuya ders notlarında daha geniş yer verilmiştir)

Güçlendirme Reiki Enerjisini ve sembollerini, şifa uyumlamasının dışında normal bir reiki oturumunda da kullanabilirsiniz ve oldukça da iyi çalışır. Her türlü şifa oturumunda frekansları oldukça yüksek bu sembolleri etkili bir şekilde kullanabilirsiniz.

Değerli Ziyaretçilerimiz,

Enerji sistemlerimize uyumlanmak için lütfen aşağıdaki bilgileri eksiksiz bir şekilde doldurarak bizimle iletişime geçiniz. Size en kısa sürede geri dönüş yapılacaktır. Enerji sistemlerimize uyumlanma deneyimini başlatmak için aşağıdaki bilgileri paylaşmanız yeterli:

  • Adınız ve Soyadınız
  • Bulunduğunuz Şehir
  • Enerji Sistemi Adı

Uyumlamalarımız genellikle haftanın her günü ve saati, sizinle birlikte belirlediğimiz uygun bir zaman diliminde gerçekleştirilebilir.
Bizimle iletişime geçmek için web sitemizdeki iletişim sayfasını ziyaret edebilir, uyumlan.com@gmail.com e-posta adresi üzerinden veya sosyal medya hesaplarımız aracılığıyla bize ulaşabilirsiniz.

Uzaktan Uyumlamalar

Tüm uyumlamalar, uzaktan enerji uyumlaması prosedürü çerçevesinde gerçekleştirilmektedir. Bu, sizin için en rahat ve erişilebiliryöntemdir. Uyumlamalar genellikle 20 ila 45 dakika arasında sürmektedir.
Uyumlamadan önceki hazırlık aşamasına dair daha fazla bilgiyi “Uyumlama
Öncesi Hazırlık
” sayfamızda bulabilirsiniz.

Enerji Sistemlerine Uyumlanma Deneyimi

Her bir enerji sistemi uyumlamasını tamamladığınızda, sistem kurucuları tarafından hazırlanan bilgi notlarının Türkçe çevirisini PDF formatında ve gerektiğinde ek ses kayıtlarını size iletiyoruz. Uyumlamadan sonra, ilgili enerji sistemine ait katılım belgesini öğrenciye WhatsApp veya e-posta yoluyla iletiyoruz.

Öğrenci ve öğretmen ilişkisinin değerini önemsiyor ve öğrencilerimizin bize herhangi bir uygulama veya enerji sistemleriyle ilgili danışma taleplerini bekliyoruz. Sizlere her adımda rehberlik etmekten mutluluk duyacağımızı unutmayın.

Enerji sistemlerinin tanıtım sayfalarındaki bilgiler, sistem kurucularının hazırladığı notlardan alınmıştır. Uyumlan.com üzerinden enerji sistemlerine uyum sağlayan herkes, altta paylaştığımız “Kullanıcı Bilgilendirmesi”ni kabul etmiş sayılmaktadır.

Kullanıcı Bilgilendirmesi

Uyumlan.com platformunda yer alan kurslar, uyumlamalar, paylaşımlar, çalışmalar veya blog yazıları, profesyonel tıbbi teşhis, tedavi veya bakımın yerini alamaz.
Uyumlan.com, hastalık teşhisi koymaz, ilaç tavsiye etmez veya doktorunuzun
tedavisine müdahale etmez. Eğer şu anda doktorunuzun reçetelediği ilaçları
kullanıyorsanız, doktor tavsiyesi olmadan ilaçlarınızı değiştirmemelisiniz.
Tıbbi durumunuzla ilgili endişeleriniz varsa, lütfen öncelikle doktorunuzla
iletişime geçin.

Uyumlan.com, bu sitede sunulan bilgilerin, eğitimlerin, uyumlamaların doğrudan veya dolaylı olarak neden olduğu kayıp veya zarardan sorumlu değildir. Sağlıkla ilgili bilgiler yalnızca genel bilgilendirme amaçlıdır ve profesyonel tıbbi veya
sağlık bakımı tavsiyesinin yerini tutmaz. Danışmanlık hizmetleri bu koşullarda
sunulur. Enerji şifası ve uygulamaları kişiden kişiye farklılık gösterebilir.
Unutmayın ki her birey benzersizdir ve bu süreç kişiseldir.

Enerji sistemlerine uyumlanma yolculuğunuzda sizinle birlikte olmak ve içsel
dönüşümünüzü desteklemekten mutluluk duyuyoruz.

Sevgiyle Kalın.

 

Yorum yapın