Çekim Reikisi

Çekim Reikisi Nedir?

Çekim Reikisi – Çekim Yasası Reikisi(Orijinal ismi ile Attraction Reiki), etrafınızda yarattığı “Başarı Aurası” ile fırsatları ve olumlu şeyleri size çeken bir sistemdir. “Kişisel Manyetizmanızı” arttırmanıza da yardımcı olur.

Çekim Reikisi; temelde istediğimiz şeyleri hayatımıza çekmemiz için enerjiyi doğru yönlendirmemizi sağlayan bir enerji sistemidir. Enerjinin doğru yönlendirilmesinin yanında, isteklerimizle ilgili olumlu inançlar oluşturma, çekim gücümüzü arttırma ve isteklerimizin gerçekleşmesine engel olan, negatif düşünceleri, olumsuz inançları, zihinsel yada bilinçaltı düzeydeki blokajları temizleme özelliklerine de sahip bir enerji sistemidir. Sistemde aynı anda birden fazla konu ile çalışmak avantajı vardır. Örneğin aynı anda hem iş konusunda hem duygusal bir konuda çekim alanı oluşturma çalışmaları yapılabilir.

Sistem 3 aşamadan oluşmaktadır. 3 seviyenin de uyumlaması aynı anda alınmaktadır. 3 aşamada öğreneceğiniz konular şunlar olacaktır.

1.Seviye: İnanç – İnancın gücü ve güçlü inanç formları oluşturmak
2.Seviye: Niyet – Niyetin gücü ve güçlü niyetler etmek
3.Seviye: Çekim – Çekim Yasası enerjisi ile çalışma

Her bir seviyede zihin, beden ve ruh ile ilgili üçer şifa sembolu vardir.

Çekim Reikisi ile yapabileceklerinize örnekler:

* Hayatınıza daha fazla refah, bolluk ve bereket enerjisi çekmek için kullanabilirsiniz.
* Amaçlarınıza ulaşmak için, enerjileri daha etkili olarak yönlendirmek için kullanabilirsiniz.
* Özel herhangi bir isteğinizi hayatınıza çekmek için bu sistemle çalışabilirsiniz.
* Evinizde, ofisinizde veya istediğiniz bir yerde enerji çekim alanları oluşturmak için kullanabilirsiniz.
* İlişkiler konusunda kullanabilirsiniz.
* Özellikle mantıksal olarak nasıl çözeceğinizi bilmediğiniz konularda, enerjileri doğru yönlendirerek yeni fırsatlar elde etmek için kullanabilirsiniz.
* Doğru şekilde niyetler etmeyi öğrenmeniz ve güçlü istekler oluşturabilmeniz sadece çekim yasası reikisi ile çalışırken değil genel olarak tüm hayatınızda olumlu etkiler yapacaktır.
* Çekim yasası reikisi herhangi bir konuda isteklerinize ulaşmanız için çok etkili bir sistemdir ve yeni bazı teknikleri barındırmaktadır.
Çekim Reikisi ile çalışmak çok kolay ve etkilidir. Katılım için başka bir enerji ile çalışıyor olmanıza yada başka bir eğitim almış olmanıza gerek yoktur. Çekim Reikisi uyumlamasını alarak bu enerjiyi uzaktan ya da yakından kendiniz ve başkaları için kullanabilirsiniz.

Çekim Reikisi ya da Çekim Yasası Reikisi bir enerji sistemidir ve bilinen çekim yasası çalışmalarından farklıdır. Çekim yasasında bir amaca ulaşmak için imgeleme, pozitif düşünme, odaklanma gibi teknikler kullanılmaktadır. Çekim Reikisi’nde ise enerji alanları oluşturarak ve bunları doğru kullanarak istediğiniz şeyi hayatınıza çekmek söz konusudur. Bunun için imgeleme yeteneği, odaklanma yeteneği ve olumlu düşünme kuralı gibi gereklilikler yoktur.

Yorum yapın