Boyun bakımı enerji sistemi

Boyun bakımı enerji sistemi nedir?

Boyun, vücudumuzda bulunduğu yer itibari ile çok hareketli bir bölgedir ve içinde hayati organlar bulunmaktadır. Bu sebeple boyunda ortaya çıkabilen ağrılar veya diğer problemler insanın hayatını zindana çevirebilmektedir. Tedavide kas gevşetici, iltihap giderici ve ağrı kesici ilaçlar, boyun ve sırt bölgesine fizik tedavi uygulanması, germe ve güçlendirme egzersizleri, gerekli durumlarda kısa süre boyunluk kullanma, boyun ve sırt kaslarına ağrı kesici iğne yapılmasından cerrahiye varan birçok yöntemler kullanılır.”
Tüm bu pahalı, sancılı, çok uzun süreler devam eden ve sonucu kestirilemeyen tedavilere başlamadan önce Medikal Reikiyi mutlaka deneyin. Eğer tıbbi tedavilere başlamışsanız bu tedavilerle birlikte tamamlayıcı olarak Medikal Reikiyi kullanın.
Medikal Reikinin bize sunduğu mucizevi olanaklar ve yöntemler sayesinde, boyunda ortaya çıkabilen birçok problemi iyileştirmek üzere kuvvetli bir sistem kanalize ettik. Bu spiritüel enerji sistemi kireçlenme, fıtık, sinir sıkışması, kas zayıflığı gibi boyun ve omurga ile ilgili pek çok ağrılı problemleri şifalandırmak için yardımcı olmaktadır.
30 dakikalık seansla “uyumlama” dediğimiz çok kolay bir yöntemle kişiye aktardığımız enerji sistemini kişi artık ömür boyu ihtiyaç duyduğu her zaman kullanabilmektedir.

Yorum yapın