Bolluk Akışı 1 – 6

Bolluk Akışı Nedir?

Bolluk Akışı birbirini takip eden 6 ayrı uyumlamadan oluşan herkes tarafından kullanılabilecek kadar kolay oldukça güçlü ve çabuk sonuçlar alınabilen bir enerji sistemidir.

Bolluk Akışı 1&2 Uyumlamaları:

Bolluk Akışı uyumlamalarının amacı bolluk, zenginlik, bereket ile ilgili negatif düşünce ve enerji formlarını temizlemektir. Birinci aşamada eski negatif enerjiden özgürleşilir. İkinci aşama daha fazla fırsat ve refah çekmek için bireyin etrafında bir manyetik alan oluşturmanıza yardımcı olur. Bu sistemin kullanımı son derece basittir ve etkileri oldukça güçlüdür. Bolluk Akışı 1 ve 2 uyumlamaları 30dk ara ile alınabilir.(Bolluk Akışı 1&2 uyumlamasından sonraki gün bir şekilde bir yerden para geldiğini ben dahil bir çok kişi deneyimlemiştir.)

Bolluk Akışı 1&2 Tamamlandığında;

* Para Kazanma Kabiliyetiniz Artar

* Sezgisel doğa ile daha derin bir bağlantınız olur, böylece ortaya çıkabilecek fırsatlar için “doğru yer ve doğru zamanda” olmayı sağlar. (Daha kısa ifadece edecek olursak iyi Şans olarak da tanımlanabilir.)

* Geliştirilmiş manyetik alan ve aura pozitif insanlar ve bolluğu-refahı çekecektir.

* Diğer bolluk akışı uyumlamalarını(3&4 ve 5&6 aşamaları) aldığınızda daha etkili olmasını sağlar.

Bolluk Akışı 3&4 Uyumlamaları:

Bolluk Akışı 1&2′nin devamıdır. Bolluk Akışı 3&4 sübtil bedenlerde(zihinsel, ruhsal, eterik beden vb.) çalışmak için ekstra enerji içerir. Bu sübtil enerjiler ile çalışarak, titreşiminiz(enerji seviyeniz) bir bütün olarak yükselir böylece ruhun amacı kolayca ifade edilir. Bu doğal bir şekilde daha çok bolluğu getirir. Bolluk Akışı 4&5 30dk ara ile alınabilir.

Bolluk Akışı 5&6 Uyumlamaları:

Bolluk Akışı 3&4′ün devamıdır. Bolluk Akışı 5&6′nın amacı istikrar sağlamak ve bolluk konuları ile ilgili “alan” ile çalışmaktır. Bolluk Akışı 5&6 Uyumlamaları 30dk ara ile alınabilir.

Bolluk Akışı 5: İstikrar

İstikrar ve tutarlılık bolluk ve bereketin önemli bir parçasıdır. Bu birçok küçük işletme sahiplerinin de sorunudur. Bir ay işler çok iyi iken sonrasında düşüş olabilir. Bolluk Akışı 5, istikrar ve tutarlılık enerjileri ile yardım ederek, finansal düzelme ve daha fazlasının hayatımıza akmasını destekler.

Bolluk Akışı 6: Alan

Alan, hayatınızın hareket alanı ve odası demektir. Alan tampon yaratır. Tampon ise yatırımlar, kaynaklar, yardımcı arkadaşlar vb.

Yorum yapın