Akaşik Kayıtlar Temizlik Güçlendirilmesi

Akaşik Kayıtlar Nedir?

“Akaşik Kayıtlar,” birçok dilde ve kültürde yer bulan önemli bir kavramdır. Genel olarak geçmiş, şimdi ve gelecekteki her şeyin bilgisini içinde barındırdığına inanılır. Başka bir deyişle, yaratılışın başlangıcından sonuna kadar tüm bilgilerin arşivlendiği evrensel bir kaynaktır. Her düşünce, kelime, niyet, duygu ve eylemin oluşturduğu enerji, Akaşik Kayıtlara kaydedilir. Bu kayıtlar, insanlığın tarihi boyunca edinilen yaşam deneyimlerinin hafızasıdır. Akaşik Kayıtlar veya diğer adıyla “Yaşam Kitabı,” bireysel veya evrensel, maddenin ötesinde var olan her şeyi (tüm varlıklar, düşünceler, duygular, sözcükler, niyetler ve daha fazlası) zaman ve mekan kavramına bağlı kalmadan içerir. Her ruhun kaydı benzersiz ve eşsiz bir frekansta bulunur; tıpkı evrenin tüm enerjisinin kodlandığı bir parmak izi gibi, her ruhun enerjetik kodları bu kayıtlarda yer alır. Bu kayıtlar, insanların ilerlemesine, şifalanmasına, başarılı olmasına ve gerçeği keşfetmesine yardımcı olur.

Akaşik Kayıtlar Temizlik Güçlendirilmesi

Akaşik Kayıtlar Temizlik Güçlendirilmesi, bu işlemi alan kişinin ruhunun içsel acının kaynağını temizlemesini sağlayan bir yöntemdir. Ancak bu temizlik sadece karmik ve enerjetik düzeyde sınırlı kalmaz! Bu sayede kişi sonsuz ve gereksiz yere çekilen acıları sonlandırabilir ve şimdi burada özgürce yaşayabilir.

Bu işlem, travma yaratmış, olumsuz etkileri hissedilen, yaşam deneyimleri yoluyla kişinin geçmiş yaşamlarından kaynaklanan ve biriken negatif enerjetik sınırlamaları, blokları, olumsuz bağlantıları ve negatif karmaları temizler. Fiziksel, zihinsel, duygusal ve ruhsal bedenler bu andan itibaren acı, kısıtlama, rahatsızlık ve/veya rahatsızlık gibi negatif programlardan özgürleşme fırsatı bulurlar. Akaşik Kayıtların Temizlenmesi ve Güçlendirilmesi, kişinin en yüksek hayrı ile uyumlu olmayan olumsuz düşünce ve duygusal programlamaların etkisini önler. Karmik bağlar, geçmiş yaşamdaki ilişkiler, travmalar ve Akaşik Zaman Çizgisi üzerindeki gelecekteki olası olaylar saflaştırılır, arındırılır ve temizlenir. Bu işlemden sonra kişinin yaşamında en yüksek sonuçlar başlamış olur. Ayrıca, bu arınma işlemi sırasında haksız karmik bağlar da silinir.

Akaşik Kayıtlar Temizlik Güçlendirilmesi, ruhun derinliklerine yolculuk yapma ve gerçek özgürlüğü deneyimleme fırsatı sunar. Bu işlem, insanların potansiyelini gerçekleştirmelerine ve içsel huzura ulaşmalarına yardımcı olur. Kendinizi daha fazla arınmış, güçlü ve bilinçli hissetmek istiyorsanız, Akaşik Kayıtların Temizlenmesi ve Güçlendirilmesi size rehberlik edebilir.

Kişinin Yaratıcı Kaynak ile birleşme yolunda kendi potansiyelini açığa çıkarmasını engelleyen, yaşam amacını, bolluk ve gelişimi sınırlayan engeller, Akaşik Kayıtlar Temizlik Güçlendirmesi’nin güçlü şifa enerjisiyle arınacaktır. Bağımlılığa dönüşen kalıplar, başarısızlıkla sonuçlanan davranışlar ve olumsuz tepkiler, bu temizlik işlemiyle temizlenecek ve yeni bir aydınlık içeriğe yer açılacaktır. Bu sayede varlığımızın etkili yollarını keşfetme fırsatını elde ederiz.

Enerji tıkanıklıkları, nötralize edilip temizlenir, böylece kişi bu tıkanıklıklardan tamamen kurtulma şansı bulur. Bu, kişinin Daha Yüksek, Daha Berrak ve Daha Aydın bir düzlemde yaşamasını sağlar. Akaşik Kayıtlar Temizlik Güçlendirmesi, kişinin enerjisini yenileyen, canlandıran ve temizleyen bir işlemdir ve bu sayede kişinin enerjetik imzası yükselir.

Akaşik Kayıtlar Temizlik Güçlendirmesi’nin Faydaları Nelerdir?

 • Ruhsal gelişim hız kazanır.
 • Manevi rehberlik artar.
 • Aile, arkadaşlar ve sevgiliyle sağlıklı ilişkiler kurma becerisi gelişir.
 • Kişi, kendi yüksek hayrına uygun davranışları benimser.
 • Kalpteki arzular gerçekleştirilir.
 • Geçmişin olumsuz etkilerinden kurtulma şansı elde edilir.
 • Manevi yetenekler gelişir.
 • Geçmiş yaşam ve karmik etkilerin şifalanmasına yardımcı olur.
 • Psişik negatiflikler ve kirlilikler temizlenir.
 • Kaynakla daha güçlü bir bağ içinde olunur.
 • Daha fazla yaşam enerjisi elde edilir.
 • Enerjetik olarak daha yüksek titreşimlere erişim sağlanır.

Yorum yapın