Seba Çok Boyutlu Dönüşüm

Seba Çok Boyutlu Dönüşüm 2024 Revizyonu

Hayatınızda mucizevi dönüşümler yapmak için gereken güce sahip olmak, tam anlamıyla bir kuantum sıçraması yapmak istermiydiniz?  Seba Çok Boyutlu Dönüşüm, size bundan çok daha fazlasını başarabilmeniz için kanalize edilmiş oldukça güçlü, geniş kapsamlı harika bir sistemdir.

Bu mucizevi sistem DNA’ larınıza, her yönüyle çok boyutlu bir dönüşüm için gerekli olan ışık dili kodlarını yüklüyor. Bu kodlar partikül seviyesinde iletişim kurabilmenin bir yoludur ve çok boyutlu alana girebilmenin anahtarıdır. Bunlar olmadan üçüncü boyutun ötesini fark etmek, iletişim kurabilmek mümkün değildir.

Bununla birlikte kaynağa yeniden bağlanabilmeniz için gerekli olan bağlantı kodlamaları yeniden yüklenir. Bu bizi zamanla oluşan gölge bağlardan kurtarır böylece kendimizi daha dingin, daha merkezinde ve yeniden canlanmış gibi hissederiz.

Tüm bu yüklemelerin Yüksek benlik seviyesinde kontrol edilip en verimli şekilde uygulanabilmesi için, benim Lineer İşletim Rehberliğini adını verdiğim bir tür kullanım kılavuzu yüklenerek aktive edilir.

Kuantum bağlantı vortexi yüklenir. Bu vortex kişisel, gezegensel ve evrensel boyutlardaki sizin için hayati öneme sahip olan astrolojik değişimlere DNA’ larınız yolu ile bağlanıp senkronize olabilmenizi sağlar.

Uyumlama, varlığınızın tüm boyutlarına tesir edecek Çok Boyutlu pozitif yönde bir dönüşüm sürecini başlatabilme gücüne sahiptir.

”Çok Boyutlu Dönüşüm” sürecin kilit bir unsuru olarak karşımıza çıkar. Bu adım, sizin varlığınızın her yönünü kapsayacak şekilde çok boyutlu bir şekilde olumlu bir değişimi başlatma yetisine sahiptir.

Bu, sadece fiziksel düzeyde değil, aynı zamanda ruhsal, zihinsel, duygusal ve energetik boyutlarda da gerçekleşen bir dönüşümü ifade eder. Uyumlama süreci, kişinin yaşamında fark edilebilir bir şekilde daha pozitif ve dengeli bir varlık haline gelmesine yardımcı olur. Bu, olumsuz düşünce kalıplarının yerini pozitif düşünce kalıplarının alması, daha fazla sevgi ve şefkat hissi, daha yüksek bir farkındalık düzeyi ve genel olarak daha iyi bir yaşam deneyimi anlamına gelir.

Ayrıca size atalarınızdan miras kalmış ya da sizin oluşturduğunuz tüm karmalar temizlenir

Karma, Hinduizm ve Budizm gibi geleneklerden gelen bir kavramdır ve temelde kişinin eylemlerinin ve davranışlarının gelecekteki deneyimlerine etki ettiği inancını ifade eder. Seba Çok Boyutlu Dönüşüm, bu karmik etkileri ele alır ve temizlemeye başlar.

Öncelikle, atalarınızdan gelen miras karmaları ele alır. Bu, aile geçmişinizden gelen olumlu veya olumsuz enerjileri içerir. Olumsuz karmalar, ailevi sorunlar, travmalar veya olumsuz deneyimlerden kaynaklanabilir. Seba Çok Boyutlu Dönüşüm, bu miras karmalarını temizler ve pozitif enerjilere dönüştürmeye yardımcı olur.

Ayrıca, kişisel olarak oluşturduğunuz karmaları da ele alır. Bu, geçmişteki davranışlarınızın ve eylemlerinizin gelecekteki deneyimlerinizi nasıl etkilediğini içerir. Seba Çok Boyutlu Dönüşüm, bu kişisel karmaları temizler ve pozitif bir yolculuğa doğru sizi yönlendirir.

Bu karma temizleme süreci, kişinin daha pozitif deneyimler yaşamasına ve geçmişin olumsuz etkilerinden arınmasına yardımcı olur. Bu, daha hafif ve özgür bir varlık haline gelmenize olanak tanır.

Dünyevi veya ruhsal boyutlarda tüm rızık yollarınız üzerinde o ana kadar birikmiş tüm negatif enerji, ters düşünce kalıpları, bilinçaltındaki çekirdek inançlar dahil, engel konumundaki her şey için bir arınma ve temizleme süreci başlatılır. Bu rızık yolları maddi ve manevi yaşantınızı sürdürebilmek için gerekli olan her şeyi kapsar.

Aura, sübtil bedenler, çakra ve meridyen sistemleri pozitif bir dönüşümü desteklemek için aktive edilir.

Aura: Aura, bir kişinin etrafındaki enerji alanını ifade eder. Her canlı varlık, fiziksel bedeninin etrafında bu enerji alanını taşır. Aura, duygusal durumlar, sağlık, enerji seviyeleri ve spiritüel durumu yansıtan bir tür energetik izdüşümdür. Seba Çok Boyutlu Dönüşüm, bu aurayı yeniden kodlar ve pozitif bir dönüşümü destekleyecek şekilde optimize eder.

Sübtil Bedenler: Sübtil bedenler, fiziksel bedenin ötesinde bulunan enerji katmanlardır. Ruhsal, duygusal ve zihinsel deneyimlerimizi etkileyen enerjileri taşırlar. Seba Çok Boyutlu Dönüşüm, bu sübtil bedenleri pozitif bir şekilde etkileyecek şekilde yeniden düzenler ve dönüştürür.

Çakra: Çakra, vücudumuzun enerji merkezleridir. Toplamda yedi ana çakra vardır ve her biri farklı bir energetik işlevi temsil eder. Seba Çok Boyutlu Dönüşüm, bu çakraları yeniden hizalar ve enerji akışını optimize eder.

Meridyen Sistemi: Meridyenler, vücudumuzdaki enerji kanallarıdır. Seba Çok Boyutlu Dönüşüm, meridyen sistemini pozitif bir dönüşümü destekleyecek şekilde yeniden düzenler ve aktive eder.

Seba Çok Boyutlu Dönüşüm, bu energetik ve ruhsal unsurların her birini teker teker ele alarak, bunları daha yüksek performansla çalışacak şekilde düzenler ve pozitif bir dönüşümü destekler. Bu da, kişinin daha dengeli, enerjik ve pozitif bir ruh hali içinde olmasına yardımcı olur.

İçinde bulunduğunuz realiteye bağlı varlığınızın zaman boyutu ve titreşim seviyesi dahil çok boyutlu parametreleri dünya, ay ve doğumunuzdan itibaren hayatınıza yön veren ilgili diğer gezegenlerin konum ve titreşim seviyesine göre yeniden senkronize edilir. Çok boyutlu “bir’ leşim” şu AN ki realitede tam manası ile gerçekleştirilir.

Değerli Ziyaretçilerimiz,

Enerji sistemlerimize uyumlanmak için lütfen aşağıdaki bilgileri eksiksiz bir şekilde doldurarak bizimle iletişime geçiniz. Size en kısa sürede geri dönüş yapılacaktır. Enerji sistemlerimize uyumlanma deneyimini başlatmak için aşağıdaki bilgileri paylaşmanız yeterli:

  • Adınız ve Soyadınız
  • Bulunduğunuz Şehir
  • Enerji Sistemi Adı

Uyumlamalarımız genellikle haftanın her günü ve saati, sizinle birlikte belirlediğimiz uygun bir zaman diliminde gerçekleştirilebilir.
Bizimle iletişime geçmek için web sitemizdeki iletişim sayfasını ziyaret edebilir, uyumlan.com@gmail.com e-posta adresi üzerinden veya sosyal medya hesaplarımız aracılığıyla bize ulaşabilirsiniz.

Uzaktan Uyumlamalar

Tüm uyumlamalar, uzaktan enerji uyumlaması prosedürü çerçevesinde gerçekleştirilmektedir. Bu, sizin için en rahat ve erişilebiliryöntemdir. Uyumlamalar genellikle 20 ila 45 dakika arasında sürmektedir.
Uyumlamadan önceki hazırlık aşamasına dair daha fazla bilgiyi “Uyumlama Öncesi Hazırlık” sayfamızda bulabilirsiniz.

Enerji Sistemlerine Uyumlanma Deneyimi

Her bir enerji sistemi uyumlamasını tamamladığınızda, sistem kurucuları tarafından hazırlanan bilgi notlarının Türkçe çevirisini PDF formatında ve gerektiğinde ek ses kayıtlarını size iletiyoruz. Uyumlamadan sonra, ilgili enerji sistemine ait katılım belgesini öğrenciye WhatsApp veya e-posta yoluyla iletiyoruz.

Öğrenci ve öğretmen ilişkisinin değerini önemsiyor ve öğrencilerimizin bize herhangi bir uygulama veya enerji sistemleriyle ilgili danışma taleplerini bekliyoruz. Sizlere her adımda rehberlik etmekten mutluluk duyacağımızı unutmayın.

Enerji sistemlerinin tanıtım sayfalarındaki bilgiler, sistem kurucularının hazırladığı notlardan alınmıştır. Uyumlan.com üzerinden enerji sistemlerine uyum sağlayan herkes, altta paylaştığımız “Kullanıcı Bilgilendirmesi”ni kabul etmiş sayılmaktadır.

Kullanıcı Bilgilendirmesi

Uyumlan.com platformunda yer alan kurslar, uyumlamalar, paylaşımlar, çalışmalar veya blog yazıları, profesyonel tıbbi teşhis, tedavi veya bakımın yerini alamaz.
Uyumlan.com, hastalık teşhisi koymaz, ilaç tavsiye etmez veya doktorunuzun
tedavisine müdahale etmez. Eğer şu anda doktorunuzun reçetelediği ilaçları
kullanıyorsanız, doktor tavsiyesi olmadan ilaçlarınızı değiştirmemelisiniz.
Tıbbi durumunuzla ilgili endişeleriniz varsa, lütfen öncelikle doktorunuzla
iletişime geçin.

Uyumlan.com, bu sitede sunulan bilgilerin, eğitimlerin, uyumlamaların doğrudan veya dolaylı olarak neden olduğu kayıp veya zarardan sorumlu değildir. Sağlıkla ilgili bilgiler yalnızca genel bilgilendirme amaçlıdır ve profesyonel tıbbi veya sağlık bakımı tavsiyesinin yerini tutmaz. Danışmanlık hizmetleri bu koşullarda sunulur. Enerji şifası ve uygulamaları kişiden kişiye farklılık gösterebilir.
Unutmayın ki her birey benzersizdir ve bu süreç kişiseldir.

Enerji sistemlerine uyumlanma yolculuğunuzda sizinle birlikte olmak ve içsel
dönüşümünüzü desteklemekten mutluluk duyuyoruz.

Sevgiyle Kalın.

“Seba Çok Boyutlu Dönüşüm” üzerine bir yorum

Yorum yapın