Seba Blueprint

Seba Blueprint Nedir?

Sistemin Kurucusu: Hakan Pek

Seba Blueprint ruhsal enerji sistemi, temel kozmik enerjilerin en uygun şekilde belirli bir sıra ve düzen ile bir araya getirilmesi ile oluşur. Bu enerji bütünlüğü, yaşam enerjisini en yüksek seviyeden alabilmemizi ve güçlü bir şekilde rahatlamış ve dengede hissetmemizi sağlar. Her bir enerjinin kullanımı, özel bir amaç içermektedir. Enerjilerin tümü, bizim kişisel gelişimimiz için ihtiyacımız olan temel kaynağı oluşturur.
Seba Blueprint enerjileri kişilerin yaşam koşullarına en uygun olan özellikleri ile hem fiziksel hem de sübtil bedenlerinde en etkili olabilecek yapıya sahiptir.

Seba Blueprint ruhsal enerji sistemini oluşturan kozmik enerjiler, en uygun şekilde birbirini tamamlayan enerji seviyeleri ve aktivasyonları ile sizin tüm boyutlarda, insan orijinal ilahi sekiz hücre mavi kopyasına (Blueprint) yeniden hizalanabilmenize yardımcı olur. Bu güçlü enerji sistemi, bedeni fiziksel, ruhsal, zihinsel ve eterik boyutlarda saflaşmış bir bütün olarak dengeye getirir. Size, birlik bilinci ile kendinizi, çevrenizi, doğayı, dünyayı ve tüm evreni ruhsal boyutuyla da tanımayı, uyum içinde olmayı ve tüm bunlardan en optimum seviyede faydalanmayı öğretir.

Kutsal geometri yani Mer-Ka-Ba oluşmaya başlar. Işık bedeninizin tamamlanması ile hiç bir saldırıdan etkilenmeyen yoğun bir ışık formu ile sarmalanmış aura alanı oluşmuş demektir. İçsel ve dışsal Mer-Ka-Ba aracınızla tüm boyutlarda özgür olmaya başlarsınız. Altın cağa uygun şekilde kişisel yükseliş işleminiz hızla gerçekleşirken Işık varlıklara dönüşüm sureci doğal olarak yaşanır. Özel bir çaba sarf etmeden tüm evrenin size hizmet etmeye başladığına şahit olursunuz.

Bu enerjiler hiç bir sembole ihtiyaç duymadan niyet ile etkinleştirilir ve etkinleştirildiklerinde kişi başka şeylerle uğraşırken dahi arka planda etkili olmaya devam ederler. Bu da tüm gününü çalışarak geçirenler için büyük bir avantaj sağlar.

I. Basamak – Seba İyileştirmesi

Bu seminerde öğrenecekleriniz ;
Seba Blueprint sisteminde ilk deneyimleyeceğiniz enerjiler, İlahi kaynaktan dünyevi boyuta inen Yaşam Gücü enerjisi ve İlahi Uyum enerjisidir. Bu enerjiler ile tüm çakralar temizlenir, dengelenir ve güçlenir. Bu temizlik ve güçlenme tüm meridyenler ve hücreler için de gerçekleşir.
Yaşam gücü enerjisinin bedenimizde kullanımında ve dağılımında önemli bir rol oynayan böbrekler de, Yaşam gücü enerjisi ile yeniden ayarlanır, güçlendirilir.
Uzaktaki insanlara yaşam gücü gönderme becerisi kazanılır.
Kutsal mekânlardan, kristallerin doğal alanlarından ve yükselmiş üstatlardan (Ermişlerden) enerji alma becerisi kazanılır.
Necef kristalleri ve doğal taşları temizleme ve yaşam gücü enerjisi ile programlama yapabilme becerisi kazanılır.
Suya, yiyecek ve içeceklere yaşam gücü enerjisi yükleme becerisi kazanılır.
Evlere, ofislere, taşıtlara, mekânlara vs ekstra enerji sağlamak amacıyla Yaşam gücü enerji parmaklığı kurma becerisi kazanılır.
Elleri kullanarak kendine yada başkalarına yakından enerji transferi yapma becerisi kazanılır.
Fiziksel, duygusal, zihinsel, ruhsal ve buddhic bedenleri ilahi uyum içine sokma becerisi kazanılır ve bu başkalarına da uygulanabilir.
Evrenle, her şeyle birlik olma hali deneyimlenmeye başlanır, koşulsuz sevgi ve affetme duyguları gelişir.
İlahi akışla uyum ve birlik içinde, hayat amacına uygun bir şekilde yaşamaya başlanır.

II. Basamak – Seba Kutsal Geometri

İkinci basamakta iki önemli enerjiye daha kanal oluyoruz.
Bunlardan ilki olan Sınırlamaların Kaldırılması Enerjisi karmalarımızın çözülüp temizlenmesine yardım eder, böylece daha  yoğun derslerimizin altından kolaylıkla kalkabiliriz. Kendi sınırlarımızı genişletmeye yöneliktir. karmik sınırlamaların kademeli bir şekilde çözülmesiyle birlikte, daha derin bir tatmin duygusu verir. Güvenimizi derinleştirir, eşzamanlı gelişen olayların farkındalığını arttırarak, daha hızlı ilerlememizi sağlar. İçimizdeki asli potansiyele erişimi güçlendirir. Kundalini enerjisinin yükselme evresini, kontrollü bir şekilde yaşamamızı sağlar.

İkinci enerji olan Evrenin Mutlak Düzenleme Gücü Enerjisi hayatımızın her alanında oluşturmak istediğimiz düzenler içindir. Değiştirmek istediğimiz kalıplarımız, sınırlarımız da dahildir.

Bizler farkında olmasak da hayatımızın her anında, her değişim, gelişim sürecimizde belli bir geometriye uygun özellikler sergileriz. Tıpkı bedenimizde olduğu gibi enerjimiz de bu geometriye uygun olarak gelişmekte ve değişmektedir. Ağaçların büyümesinden, sayılara, bedenimizden mimari yapılara, atomik yapılara kadar hayatımızın her noktasında geometri mevcuttur. Bilincimizle enerjinin formu arasında bir ilişki vardır ve her enerji onu ortaya çıkaran bir geometrik yapı taşımaktadır. Bilinç genişledikçe bizdeki enerji de gelişir ve taşıdığımız geometriler fiziksel ve enerjisel boyutta birbiriyle tamamlayıcı formlar aracılığıyla ilişki kurarlar. Bu basamakta kutsal geometrinin bedenimizin içsel işleyişini nasıl etkilediğini öğrenip, alacağımız inisiyasyonlarla kendi geometrimizi yeniden şekillendirmeye başlarız.
Bu basamaktaki enerjiler, bizdeki bilinç gelişimi ile bu bilince etki eden karmik düzeni ve bütün evrensel organizasyonu düzenleyici enerjileri anlamaya ve bu enerjilerle gelişmemize fırsat sunar.
Bu basamaktaki diğer inisiyasyonlar;

Yüksek bilince yönelim ve bizdeki kullanılmayan DNA yı etkinleştirmeyi sağlayan inisiyasyon

Kendi kendimizi engelleme programlarımızın yürürlükten kaldırılması için inisiyasyon
Var olan düşünce kalıplarının çözülümü için inisiyasyon
Eş zamanlılıkları, doğru zamanda doğru yerde olmayı sağlayan inisiyasyon
Beyin ve kalbin hizalanması inisiyasyonu
Güneş bilincinin hizalanması inisiyasyonu
Kundalini enerjisinin güvenli bir biçimde uyandırılması ve tıkalı kanalların açılması için IDA, PINGALA ve SUSHUMNA aktivasyonları

Seba Blueprint III. Basamak

Tezahür Ettirme Gücü

Bu basamak, daha rahat ve huzurlu bir hayat yaşamak için kişisel amaç ve hedeflerimize en hızlı ve kolay yoldan ulaşmamız için yardımcı olur, niyetimizi ve isteklerimizi gerçekleştirme gücümüzü destekleyerek kuvvetlendirir, tezahür ettirme becerimiz etkinleşerek güçlenir.

Başarı, sağlık, huzur, güç, para, bolluk, bereket, arkadaş, ilişki, kariyer, zenginlik, şans ve diğer konulardaki dileklerimizi gerçekleşene kadar her adımda enerji ile güçlendirir, sahip olduğumuzdan daha yüksek hedeflere yönelmemizi sağlar. İlahi yazgımız belirginleşir, böylece ileriye dönük kararlar alırken sonsuz seçenekler arasından bize en uygun olanları seçmemiz kolaylaşır. Bu şekilde ruhsal amacımıza uygun plan ve projeler seçerek bir sonraki aşamaya geçişimizi hızlandırabiliriz.

Bilinci Etkinleştirme Gücü

Bu güç, beş duyumuzla algılayamadığımız bir bilinç düzeyine ulaşabilmeye yardımcı olur. Farkındalığı arttırır, paralel boyutlardan bilgi alabilme yeteneğini etkinleştirir.

Diğer inisiyasyonlar;

DNA’nın melek frekansına kodlanması

Yaşlanma sürecinin tersine çevrilmesi (hormon bezlerinin en uygun şekilde çalışmasını sağlar)

Spiritüel hipofizin aktif edilmesi

Derin duyguları algılayıp, mutluluk ve şükran duyguları içinde olmayı sağlayan inisiyasyon.

Bilincin derin boyutlarına ulaşmayı sağlayan inisiyasyon.

Değerli Ziyaretçilerimiz,

Enerji sistemlerimize uyumlanmak için lütfen aşağıdaki bilgileri eksiksiz bir şekilde doldurarak bizimle iletişime geçiniz. Size en kısa sürede geri dönüş yapılacaktır. Enerji sistemlerimize uyumlanma deneyimini başlatmak için aşağıdaki bilgileri paylaşmanız yeterli:

  • Adınız ve Soyadınız
  • Bulunduğunuz Şehir
  • Enerji Sistemi Adı

Uyumlamalarımız genellikle haftanın her günü ve saati, sizinle birlikte belirlediğimiz uygun bir zaman diliminde gerçekleştirilebilir.
Bizimle iletişime geçmek için web sitemizdeki iletişim sayfasını ziyaret edebilir, uyumlan.com@gmail.com e-posta adresi üzerinden veya sosyal medya hesaplarımız aracılığıyla bize ulaşabilirsiniz.

Uzaktan Uyumlamalar

Tüm uyumlamalar, uzaktan enerji uyumlaması prosedürü çerçevesinde gerçekleştirilmektedir. Bu, sizin için en rahat ve erişilebiliryöntemdir. Uyumlamalar genellikle 20 ila 45 dakika arasında sürmektedir.
Uyumlamadan önceki hazırlık aşamasına dair daha fazla bilgiyi “Uyumlama
Öncesi Hazırlık
” sayfamızda bulabilirsiniz.

Enerji Sistemlerine Uyumlanma Deneyimi

Her bir enerji sistemi uyumlamasını tamamladığınızda, sistem kurucuları tarafından hazırlanan bilgi notlarının Türkçe çevirisini PDF formatında ve gerektiğinde ek ses kayıtlarını size iletiyoruz. Uyumlamadan sonra, ilgili enerji sistemine ait katılım belgesini öğrenciye WhatsApp veya e-posta yoluyla iletiyoruz.

Öğrenci ve öğretmen ilişkisinin değerini önemsiyor ve öğrencilerimizin bize herhangi bir uygulama veya enerji sistemleriyle ilgili danışma taleplerini bekliyoruz. Sizlere her adımda rehberlik etmekten mutluluk duyacağımızı unutmayın.

Enerji sistemlerinin tanıtım sayfalarındaki bilgiler, sistem kurucularının hazırladığı
notlardan alınmıştır. Uyumlan.com üzerinden enerji sistemlerine uyum sağlayan
herkes, altta paylaştığımız “Kullanıcı Bilgilendirmesi”ni kabul etmiş sayılmaktadır.

Kullanıcı Bilgilendirmesi

Uyumlan.com platformunda yer alan kurslar, uyumlamalar, paylaşımlar, çalışmalar veya blog yazıları, profesyonel tıbbi teşhis, tedavi veya bakımın yerini alamaz.
Uyumlan.com, hastalık teşhisi koymaz, ilaç tavsiye etmez veya doktorunuzun
tedavisine müdahale etmez. Eğer şu anda doktorunuzun reçetelediği ilaçları
kullanıyorsanız, doktor tavsiyesi olmadan ilaçlarınızı değiştirmemelisiniz.
Tıbbi durumunuzla ilgili endişeleriniz varsa, lütfen öncelikle doktorunuzla
iletişime geçin.

Uyumlan.com, bu sitede sunulan bilgilerin, eğitimlerin, uyumlamaların doğrudan veya dolaylı olarak neden olduğu kayıp veya zarardan sorumlu değildir. Sağlıkla ilgili bilgiler yalnızca genel bilgilendirme amaçlıdır ve profesyonel tıbbi veya
sağlık bakımı tavsiyesinin yerini tutmaz. Danışmanlık hizmetleri bu koşullarda
sunulur. Enerji şifası ve uygulamaları kişiden kişiye farklılık gösterebilir.
Unutmayın ki her birey benzersizdir ve bu süreç kişiseldir.

Enerji sistemlerine uyumlanma yolculuğunuzda sizinle birlikte olmak ve içsel
dönüşümünüzü desteklemekten mutluluk duyuyoruz.

Sevgiyle Kalın.

 

Yorum yapın