Reiki Grand Master

Reiki Grand Master Seviyeleri

Reiki Grand Master seviyeleri Usui Reiki Master/Teacher seviyesinin tamamlayıcı ve devamı olarak tanımlanmış, Reiki Masterların japonyada çeşitli araştırmaları ve aynı enerjiye kanal olarak devamını getirdikleri oldukça güçlü ve ileri seviyeleridir.
Üstatlık(Master) enerjisi, örtülü olarak Büyük Üstatlık’ın(Grand Master) görünümünü de içerir. Büyük Üstatlık uyumlamasıyla birlikte bu görünüm bilinçli olarak işlenip-bilince entegre edilir.
Büyük Üstatlık(Grand Master) Aşaması’nda ruhsal boyutta(spiritüel düzeyde) çalışmak için pek çok imkan var. Burada en önemli şey, bilinçli ve sorumluluk duyarak çalışmaktır.

GRANDMASTERLİK SEVİYELERİNİN BİZE KAZANDIRDIKLARI

KARMALARIMIZI TEMİZLEYEBİLİRİZ: Yaşadığımız tüm karmalarını temizleyebilme yeteneğini edinerek bunu hem hendimize hem başkalarına uygulayabiliiriz.

REİKİ LASER TEKNİĞİ İLEŞİFANIN GÜCÜNÜ ARTTIRABİLİRİZ.: Dai Sho Wa ve Dai Fa Shu sembolleri ile enerji bir noktada yoğunlaştırılıp, 2-3 saniye içinde şifa gönderilecek kişiye/yere bir anda şifa gönderilebilir. böylece hem zamandan kazanılır hem de şifa enerjisinin yoğunluğu artar.

ŞİFACILIKTA FREKANSINIZ YÜKSELİR: Grandmaster’lık aşaması ile enerji seviyeniz oldukça yükselir.

ASTRAL SEYAHAT: Grandmaster’lık aşamasının DAI SHO WA ve DAI FA SHU sembolleri ile astral seyahat daha kolay yapılabilmektedir..

İLAHİ KORUMA ÇEMBERİ OLUŞTURABİLİRİZ: Dai Fa Shu sembolü ile ilahi bir koruma çemberi oluşturulur. Bu koruma çemberiyle herşey tüm negatif enerji, olgu ve olaylardan korunabilir.

Reiki Grand Master seviyeleri 5. seviyeden 18. seviyeye kadardır. Bu aşamalar şöyle sıralanmaktadır:
5. Aşama: BÜYÜK HARMONİ
6. Aşama: BÜYÜK PAYLAŞIM
7. Aşama: BÜYÜK ÖZGÜRLÜK
8. Aşama: BÜYÜK BARIŞ
9. Aşama: BÜYÜK GERÇEK MUTLULUK
10. Aşama: BÜYÜK UMUT
11. Aşama: BÜYÜK GÜÇ
12. Aşama: BÜYÜK SEVGİ
13. Aşama: BÜYÜK ÖĞRETİ
14. Aşama: KENDİNİ TANIMA
15. Aşama: YAŞAM YOLU
16. Aşama: BİRLİK
17. Aşama: ZAMAN VE MAKAN ÖTESİ YOLCULUK
18. Aşama: RUHSAL BİLGELİK

Gerekli şartlar:
Kişinin;
_ Usui Reiki 3b ( Master Teacher) aşamasında olması ve bunu bir sertifika ile kanıtlaması
_ Usui Reiki Master Teacher uyumlaması üzerinden en az 6 aktif ay geçmiş olması
_ Kendisini Usui Reiki ekolüne adayarak, öğrenci eğitimi veya Şifacılık yolunda ilerlemeyi istemesi

Değerli Ziyaretçilerimiz,

Enerji sistemlerimize uyumlanmak için lütfen aşağıdaki bilgileri eksiksiz bir şekilde doldurarak bizimle iletişime geçiniz. Size en kısa sürede geri dönüş yapılacaktır. Enerji sistemlerimize uyumlanma deneyimini başlatmak için aşağıdaki bilgileri paylaşmanız yeterli:

  • Adınız ve Soyadınız
  • Bulunduğunuz Şehir
  • Enerji Sistemi Adı

Uyumlamalarımız genellikle haftanın her günü ve saati, sizinle birlikte belirlediğimiz uygun bir zaman diliminde gerçekleştirilebilir.
Bizimle iletişime geçmek için web sitemizdeki iletişim sayfasını ziyaret edebilir, uyumlan.com@gmail.com e-posta adresi üzerinden veya sosyal medya hesaplarımız aracılığıyla bize ulaşabilirsiniz.

Uzaktan Uyumlamalar

Tüm uyumlamalar, uzaktan enerji uyumlaması prosedürü çerçevesinde gerçekleştirilmektedir. Bu, sizin için en rahat ve erişilebiliryöntemdir. Uyumlamalar genellikle 20 ila 45 dakika arasında sürmektedir.
Uyumlamadan önceki hazırlık aşamasına dair daha fazla bilgiyi “Uyumlama
Öncesi Hazırlık
” sayfamızda bulabilirsiniz.

Enerji Sistemlerine Uyumlanma Deneyimi

Her bir enerji sistemi uyumlamasını tamamladığınızda, sistem kurucuları tarafından hazırlanan bilgi notlarının Türkçe çevirisini PDF formatında ve gerektiğinde ek ses kayıtlarını size iletiyoruz. Uyumlamadan sonra, ilgili enerji sistemine ait katılım belgesini öğrenciye WhatsApp veya e-posta yoluyla iletiyoruz.

Öğrenci ve öğretmen ilişkisinin değerini önemsiyor ve öğrencilerimizin bize herhangi bir uygulama veya enerji sistemleriyle ilgili danışma taleplerini bekliyoruz. Sizlere her adımda rehberlik etmekten mutluluk duyacağımızı unutmayın.

Enerji sistemlerinin tanıtım sayfalarındaki bilgiler, sistem kurucularının hazırladığı notlardan alınmıştır. Uyumlan.com üzerinden enerji sistemlerine uyum sağlayan herkes, altta paylaştığımız “Kullanıcı Bilgilendirmesi”ni kabul etmiş sayılmaktadır.

Kullanıcı Bilgilendirmesi

Uyumlan.com platformunda yer alan kurslar, uyumlamalar, paylaşımlar, çalışmalar veya blog yazıları, profesyonel tıbbi teşhis, tedavi veya bakımın yerini alamaz.
Uyumlan.com, hastalık teşhisi koymaz, ilaç tavsiye etmez veya doktorunuzun
tedavisine müdahale etmez. Eğer şu anda doktorunuzun reçetelediği ilaçları
kullanıyorsanız, doktor tavsiyesi olmadan ilaçlarınızı değiştirmemelisiniz.
Tıbbi durumunuzla ilgili endişeleriniz varsa, lütfen öncelikle doktorunuzla
iletişime geçin.

Uyumlan.com, bu sitede sunulan bilgilerin, eğitimlerin, uyumlamaların doğrudan veya dolaylı olarak neden olduğu kayıp veya zarardan sorumlu değildir. Sağlıkla ilgili bilgiler yalnızca genel bilgilendirme amaçlıdır ve profesyonel tıbbi veya
sağlık bakımı tavsiyesinin yerini tutmaz. Danışmanlık hizmetleri bu koşullarda
sunulur. Enerji şifası ve uygulamaları kişiden kişiye farklılık gösterebilir.
Unutmayın ki her birey benzersizdir ve bu süreç kişiseldir.

Enerji sistemlerine uyumlanma yolculuğunuzda sizinle birlikte olmak ve içsel
dönüşümünüzü desteklemekten mutluluk duyuyoruz.

Sevgiyle Kalın.

 

Yorum yapın