Metatron Mucizesi – Enerji 999

Metatron Mucizesi – Enerji 999: Ruhun Yükseliş Serüveni

Metatron Mucizesi – Enerji 999, ruhsal yükseliş yolculuğunda bir kilometre taşıdır. Bu benzersiz uyumlama, Metatron Mucizesi – Avatar Işığı uyumlamasını almış olanlar için sunulur ve bu, bu yüce enerjiye erişmek için ilk adımdır. Şimdi, bu özel deneyime daha yakından bakalım.

Uyumlama, iki aşamadan oluşur:

  1. Aşama: Enerji 999 Güçlendirmesi ve Aktivasyonu
    İlk aşamada, enerji 999 güçlendirme ve aktivasyon süreci başlar. Bu süreçte, derin mavi (masmavi) yıldız tetrahedron güçlendirme enerjisi, ruhunuzun içinde yükselir. DNA’nızın kodları çözülür ve bu enerji ile uyanır. İşte burada yüce bir başlangıç yapılır.
  2. Aşama: Kutsal Arınma
    İkinci aşama, kutsal bir arınma sürecini temsil eder. Akıl ve ozalit kopya arasındaki Kutsal Ruh, kendi işlemine başlar. Bu aşama sizin için büyük bir heyecan kaynağı olacaktır. Bu aşamada kişisel yükseliş işlemi hız kazanır ve 12-sarmallı DNA aktive olur. Aktivasyon, ruhunuzun daha açık ve berrak bir hale gelmesini sağlar. Enerjinizin yoğunluğu artar, endokrin sisteminiz ve çakralarınız dengelenir ve birleşik bir çakra yaratılır. Bağışıklık sistemi güçlenir ve bedeniniz toksinlerden arınır. Bloke olmuş enerji kalıpları ve kristalize yapılar temizlenir. Hücreleriniz daha hızlı iyileşme yeteneğine sahip olur ve hücre içi değişim daha güçlü hale gelir. Ayrıca, lineer zamanın sınırlarından kurtularak daha fazla enerjiye sahip olur ve kendinizi daha genç hissedersiniz. Ruhsal sözleşmenizin anlamı daha net bir şekilde anlaşılır. Bilincinizin süreçleri daha hızlı çözülür ve zihninizi gereksiz yüklerden arındırarak hem bedeniniz hem de bilinciniz özgürleşir.

Metatron Mucizesi – Enerji 999 sistemi, Bayan Solina Grill Mitterhofer tarafından kurulmuştur ve bu benzersiz uyumlamayı alabilmek için Metatron Mucizesi – Avatar Işığı uyumlamasını almış olma gerekliliği vardır. Bu ruhsal yolculukta, kendinizi daha fazla bilinçli, sağlıklı ve enerjik hissetmek için bu özel deneyimi denemenizi şiddetle tavsiye ediyoruz.

Değerli Ziyaretçilerimiz,

Enerji sistemlerimize uyumlanmak için lütfen aşağıdaki bilgileri eksiksiz bir şekilde doldurarak bizimle iletişime geçiniz. Size en kısa sürede geri dönüş yapılacaktır. Enerji sistemlerimize uyumlanma deneyimini başlatmak için aşağıdaki bilgileri paylaşmanız yeterli:

  • Adınız ve Soyadınız
  • Bulunduğunuz Şehir
  • Enerji Sistemi Adı

Uyumlamalarımız genellikle haftanın her günü ve saati, sizinle birlikte belirlediğimiz uygun bir zaman diliminde gerçekleştirilebilir.
Bizimle iletişime geçmek için web sitemizdeki iletişim sayfasını ziyaret edebilir, uyumlan.com@gmail.com e-posta adresi üzerinden veya sosyal medya hesaplarımız aracılığıyla bize ulaşabilirsiniz.

Uzaktan Uyumlamalar

Tüm uyumlamalar, uzaktan enerji uyumlaması prosedürü çerçevesinde gerçekleştirilmektedir. Bu, sizin için en rahat ve erişilebiliryöntemdir. Uyumlamalar genellikle 20 ila 45 dakika arasında sürmektedir.
Uyumlamadan önceki hazırlık aşamasına dair daha fazla bilgiyi “Uyumlama
Öncesi Hazırlık
” sayfamızda bulabilirsiniz.

Enerji Sistemlerine Uyumlanma Deneyimi

Her bir enerji sistemi uyumlamasını tamamladığınızda, sistem kurucuları tarafından hazırlanan bilgi notlarının Türkçe çevirisini PDF formatında ve gerektiğinde ek ses kayıtlarını size iletiyoruz. Uyumlamadan sonra, ilgili enerji sistemine ait katılım belgesini öğrenciye WhatsApp veya e-posta yoluyla iletiyoruz.

Öğrenci ve öğretmen ilişkisinin değerini önemsiyor ve öğrencilerimizin bize herhangi bir uygulama veya enerji sistemleriyle ilgili danışma taleplerini bekliyoruz. Sizlere her adımda rehberlik etmekten mutluluk duyacağımızı unutmayın.

Enerji sistemlerinin tanıtım sayfalarındaki bilgiler, sistem kurucularının hazırladığı notlardan alınmıştır. Uyumlan.com üzerinden enerji sistemlerine uyum sağlayan herkes, altta paylaştığımız “Kullanıcı Bilgilendirmesi”ni kabul etmiş sayılmaktadır.

Kullanıcı Bilgilendirmesi

Uyumlan.com platformunda yer alan kurslar, uyumlamalar, paylaşımlar, çalışmalar veya blog yazıları, profesyonel tıbbi teşhis, tedavi veya bakımın yerini alamaz.
Uyumlan.com, hastalık teşhisi koymaz, ilaç tavsiye etmez veya doktorunuzun
tedavisine müdahale etmez. Eğer şu anda doktorunuzun reçetelediği ilaçları
kullanıyorsanız, doktor tavsiyesi olmadan ilaçlarınızı değiştirmemelisiniz.
Tıbbi durumunuzla ilgili endişeleriniz varsa, lütfen öncelikle doktorunuzla
iletişime geçin.

Uyumlan.com, bu sitede sunulan bilgilerin, eğitimlerin, uyumlamaların doğrudan veya dolaylı olarak neden olduğu kayıp veya zarardan sorumlu değildir. Sağlıkla ilgili bilgiler yalnızca genel bilgilendirme amaçlıdır ve profesyonel tıbbi veya
sağlık bakımı tavsiyesinin yerini tutmaz. Danışmanlık hizmetleri bu koşullarda
sunulur. Enerji şifası ve uygulamaları kişiden kişiye farklılık gösterebilir.
Unutmayın ki her birey benzersizdir ve bu süreç kişiseldir.

Enerji sistemlerine uyumlanma yolculuğunuzda sizinle birlikte olmak ve içsel
dönüşümünüzü desteklemekten mutluluk duyuyoruz.

Sevgiyle Kalın.

 

Yorum yapın