Mekân Temizleme Reikisi

Mekân Temizleme Reikisi Nedir?

Sistemin Kurucusu: Hakan Pek

Mekân Temizleme Reikisi ev ve ofis gibi yaşam alanlarında zamanla biriken olumsuzluk, ağırlık, tıkanıklık ve dengesizlik yaratan enerjileri dengeler, pozitife dönüştürür. Mekânın enerjisini tazeleyip olumlu enerjilerin dolmasına yardımcı olur. Yaşam alanlarına yerleşen karanlık varlıkları temizler.

Yeni bir yere taşındıysanız veya tadilat yaptırdıysanız, evinize her zaman misafirler geliyorsa yada ofisinize sürekli insanlar girip çıkıyorsa bu mekânlara mutlaka periyodik olarak enerjisel temizlik yapılması gerekir. Çünkü mekânlarında kendisine has bir enerji alanları vardır. İnsanlar, hayvanlar veya nesneler bulundukları mekânların enerjisi ile etkileşime girerek bir şekilde etkilerler. Bir alanda yaşanmış olumsuz deneyimler, travmalar vs enerjisel olarak o mekâna bir damga olarak kaydedilir ve sürekli kendisini tekrarlayarak orada varlığını sürdürür.

Eğer yaşam alanlarımızı düzenli olarak temizlemezsek zamanla biriken negatif enerjiler bizi ciddi anlamda etkilemeye başlar.

Mekânların enerjisinin insanlar ve diğer canlılar üzerindeki etkileri nelerdir?

Sürekli sıkıntılı, ağır, huzursuz, depresif, açıklanamayan negatif bir yük hissedilebilir?

İnsanlar sık sık korku, öfke, endişe, panik, aşırı hassasiyet gibi olumsuz duygulara, olumsuz ruh halleri ve düşüncelere kapılabilir.

Kişiler arasında sık sık tartışma, taciz, huzursuzluk, kıskançlık, dedikodu, gerginlik, kavga gibi negatif durumlar yaşanabilir.

Sık sık iş kazaları, yaralanmalar, aletlerin bozulması, eşyaların kırılması, bolluk ve berekette azalma, uykusuzluk, aşırı uyku halleri, duygusal zihinsel karmaşa ve dengesizlikler, hastalıklar yaşanabilir.

Evcil hayvanlarınız hiç bir sebep yokken sık sık huzursuzlanabilir veya davranışları dengesizleşebilir.

Değerli Ziyaretçilerimiz,

Enerji sistemlerimize uyumlanmak için lütfen aşağıdaki bilgileri eksiksiz bir şekilde doldurarak bizimle iletişime geçiniz. Size en kısa sürede geri dönüş yapılacaktır. Enerji sistemlerimize uyumlanma deneyimini başlatmak için aşağıdaki bilgileri paylaşmanız yeterli:

  • Adınız ve Soyadınız
  • Bulunduğunuz Şehir
  • Enerji Sistemi Adı

Uyumlamalarımız genellikle haftanın her günü ve saati, sizinle birlikte belirlediğimiz uygun bir zaman diliminde gerçekleştirilebilir.
Bizimle iletişime geçmek için web sitemizdeki iletişim sayfasını ziyaret edebilir, uyumlan.com@gmail.com e-posta adresi üzerinden veya sosyal medya hesaplarımız aracılığıyla bize ulaşabilirsiniz.

Uzaktan Uyumlamalar

Tüm uyumlamalar, uzaktan enerji uyumlaması prosedürü çerçevesinde gerçekleştirilmektedir. Bu, sizin için en rahat ve erişilebiliryöntemdir. Uyumlamalar genellikle 20 ila 45 dakika arasında sürmektedir.
Uyumlamadan önceki hazırlık aşamasına dair daha fazla bilgiyi “Uyumlama
Öncesi Hazırlık
” sayfamızda bulabilirsiniz.

Enerji Sistemlerine Uyumlanma Deneyimi

Her bir enerji sistemi uyumlamasını tamamladığınızda, sistem kurucuları tarafından hazırlanan bilgi notlarının Türkçe çevirisini PDF formatında ve gerektiğinde ek ses kayıtlarını size iletiyoruz. Uyumlamadan sonra, ilgili enerji sistemine ait katılım belgesini öğrenciye WhatsApp veya e-posta yoluyla iletiyoruz.

Öğrenci ve öğretmen ilişkisinin değerini önemsiyor ve öğrencilerimizin bize herhangi bir uygulama veya enerji sistemleriyle ilgili danışma taleplerini bekliyoruz. Sizlere her adımda rehberlik etmekten mutluluk duyacağımızı unutmayın.

Enerji sistemlerinin tanıtım sayfalarındaki bilgiler, sistem kurucularının hazırladığı notlardan alınmıştır. Uyumlan.com üzerinden enerji sistemlerine uyum sağlayan herkes, altta paylaştığımız “Kullanıcı Bilgilendirmesi”ni kabul etmiş sayılmaktadır.

Kullanıcı Bilgilendirmesi

Uyumlan.com platformunda yer alan kurslar, uyumlamalar, paylaşımlar, çalışmalar veya blog yazıları, profesyonel tıbbi teşhis, tedavi veya bakımın yerini alamaz.
Uyumlan.com, hastalık teşhisi koymaz, ilaç tavsiye etmez veya doktorunuzun
tedavisine müdahale etmez. Eğer şu anda doktorunuzun reçetelediği ilaçları
kullanıyorsanız, doktor tavsiyesi olmadan ilaçlarınızı değiştirmemelisiniz.
Tıbbi durumunuzla ilgili endişeleriniz varsa, lütfen öncelikle doktorunuzla
iletişime geçin.

Uyumlan.com, bu sitede sunulan bilgilerin, eğitimlerin, uyumlamaların doğrudan veya dolaylı olarak neden olduğu kayıp veya zarardan sorumlu değildir. Sağlıkla ilgili bilgiler yalnızca genel bilgilendirme amaçlıdır ve profesyonel tıbbi veya sağlık bakımı tavsiyesinin yerini tutmaz. Danışmanlık hizmetleri bu koşullarda sunulur. Enerji şifası ve uygulamaları kişiden kişiye farklılık gösterebilir.
Unutmayın ki her birey benzersizdir ve bu süreç kişiseldir.

Enerji sistemlerine uyumlanma yolculuğunuzda sizinle birlikte olmak ve içsel
dönüşümünüzü desteklemekten mutluluk duyuyoruz.

Sevgiyle Kalın.

 

Yorum yapın