İmara Reiki

İmara Reiki: Daha Fazla Şifa ve Ruhsal Yükseliş

İmara Reiki, şifaya odaklanmış yüksek titreşimli bir Reiki modalitesi olarak öne çıkar. Reiki enerjisinin titreşimlerinin bir dereceye kadar değişebileceği bazı bakış açılarına göre, Reiki spektrumunda Usui Reiki 1-3 seviyeleri, Karuna 4. seviye ve Imara Reiki ise 5. seviyede yer alır. İmara Reiki, bu spektrumun en üstünde bulunur ve güçlü bir Reiki formudur.

Imara Reiki, enerjinin daha yoğun bir şekilde hissedildiği, sembollere gerek duyulmayan bir modalitedir. Ayrıca, Imara Reiki’nin benzersiz bir uyum yöntemi bulunur, ve çoğu uygulayıcı bu süreçte güçlü bir ruhsal bağlantı yaşar. Yükselmiş üstatlar, melekler gibi yüksek varlıklardan destek alınabilir.

Bu Reiki formu, geçmiş yaşam konularının şifalanmasına yardımcı olma yeteneğiyle tanınır. Aynı zamanda, bastırılmış meselelerin (fiziksel, duygusal ve ruhsal travmalar dahil) şifasında etkilidir. Imara Reiki, kişinin bilinçli zihninde hatırlanmayan ancak hala etkisi devam eden sorunların şifalanmasına büyük katkı sağlar.

İmara Reiki, basit ve yoğunlaştırılmış bir uzaktan şifa yöntemi kullanır. Şifa veren ve alan kişi, seans sırasında farklı bilgilere erişebilir, reiki kanallığı ile ilgili bilgileri alabilir. Bu, Imara Reiki’nin farklı ve güçlü bir şifa modalitesi olmasını sağlar.

Bu şifa sistemi, Barton Wendel tarafından kanallık yoluyla oluşturulan bir enerji sistemidir. Bart ve kardeşi Geoffrey, Imara Reiki’yi düzenleyerek ve geliştirerek günümüzdeki şekline getirmişlerdir. “Imara” kelimesi aslında “daha fazla” anlamına gelir ve bu nedenle “Imara Reiki,” “Daha Fazla Reiki” olarak adlandırılır.

Imara Reiki’ye uyumlandığınızda, enerjiyi kullanmanın ne kadar kolay olduğunu göreceksiniz. Ancak başkalarını bu enerjiyle uyumlamadan önce, kendinize şifa uygulamanız önerilir. İmara Reiki ile kendinizi ve başkalarını şifa ile doldurarak ruhsal yükselişin kapılarını aralayabilirsiniz.

Değerli Ziyaretçilerimiz,

Enerji sistemlerimize uyumlanmak için lütfen aşağıdaki bilgileri eksiksiz bir şekilde doldurarak bizimle iletişime geçiniz. Size en kısa sürede geri dönüş yapılacaktır. Enerji sistemlerimize uyumlanma deneyimini başlatmak için aşağıdaki bilgileri paylaşmanız yeterli:

  • Adınız ve Soyadınız
  • Bulunduğunuz Şehir
  • Enerji Sistemi Adı

Uyumlamalarımız genellikle haftanın her günü ve saati, sizinle birlikte belirlediğimiz uygun bir zaman diliminde gerçekleştirilebilir.
Bizimle iletişime geçmek için web sitemizdeki iletişim sayfasını ziyaret edebilir, uyumlan.com@gmail.com e-posta adresi üzerinden veya sosyal medya hesaplarımız aracılığıyla bize ulaşabilirsiniz.

Uzaktan Uyumlamalar

Tüm uyumlamalar, uzaktan enerji uyumlaması prosedürü çerçevesinde gerçekleştirilmektedir. Bu, sizin için en rahat ve erişilebiliryöntemdir. Uyumlamalar genellikle 20 ila 45 dakika arasında sürmektedir.
Uyumlamadan önceki hazırlık aşamasına dair daha fazla bilgiyi “Uyumlama
Öncesi Hazırlık
” sayfamızda bulabilirsiniz.

Enerji Sistemlerine Uyumlanma Deneyimi

Her bir enerji sistemi uyumlamasını tamamladığınızda, sistem kurucuları tarafından hazırlanan bilgi notlarının Türkçe çevirisini PDF formatında ve gerektiğinde ek ses kayıtlarını size iletiyoruz. Uyumlamadan sonra, ilgili enerji sistemine ait katılım belgesini öğrenciye WhatsApp veya e-posta yoluyla iletiyoruz.

Öğrenci ve öğretmen ilişkisinin değerini önemsiyor ve öğrencilerimizin bize herhangi bir uygulama veya enerji sistemleriyle ilgili danışma taleplerini bekliyoruz. Sizlere her adımda rehberlik etmekten mutluluk duyacağımızı unutmayın.

Enerji sistemlerinin tanıtım sayfalarındaki bilgiler, sistem kurucularının hazırladığı notlardan alınmıştır. Uyumlan.com üzerinden enerji sistemlerine uyum sağlayan herkes, altta paylaştığımız “Kullanıcı Bilgilendirmesi”ni kabul etmiş sayılmaktadır.

Kullanıcı Bilgilendirmesi

Uyumlan.com platformunda yer alan kurslar, uyumlamalar, paylaşımlar, çalışmalar veya blog yazıları, profesyonel tıbbi teşhis, tedavi veya bakımın yerini alamaz.
Uyumlan.com, hastalık teşhisi koymaz, ilaç tavsiye etmez veya doktorunuzun
tedavisine müdahale etmez. Eğer şu anda doktorunuzun reçetelediği ilaçları
kullanıyorsanız, doktor tavsiyesi olmadan ilaçlarınızı değiştirmemelisiniz.
Tıbbi durumunuzla ilgili endişeleriniz varsa, lütfen öncelikle doktorunuzla
iletişime geçin.

Uyumlan.com, bu sitede sunulan bilgilerin, eğitimlerin, uyumlamaların doğrudan veya dolaylı olarak neden olduğu kayıp veya zarardan sorumlu değildir. Sağlıkla ilgili bilgiler yalnızca genel bilgilendirme amaçlıdır ve profesyonel tıbbi veya
sağlık bakımı tavsiyesinin yerini tutmaz. Danışmanlık hizmetleri bu koşullarda
sunulur. Enerji şifası ve uygulamaları kişiden kişiye farklılık gösterebilir.
Unutmayın ki her birey benzersizdir ve bu süreç kişiseldir.

Enerji sistemlerine uyumlanma yolculuğunuzda sizinle birlikte olmak ve içsel
dönüşümünüzü desteklemekten mutluluk duyuyoruz.

Sevgiyle Kalın.

 

Yorum yapın