Altın Gümüş Mor Alev

Altın Gümüş Mor Alev: Işık ve Dönüşümün Muhteşem Kombinasyonu

Ben Germaine, Mor Alev’in Koruyucusu ve Gümüş Mor Alev’in ilave boyutu ile Mor Alevim. Zamanın değişmesi ve titreşimlerin hızlanması, yeni renkleri bu önemli enerjiye eklememizi gerektirir. Daha yüksek titreşimler, farklı zamanlar ve tedaviler anlamına gelir. İşte bu nedenle Gümüş Mor Alev devreye girer. Bu güçlü enerji ile yapabileceğiniz pek çok şey bulunmaktadır.

Bu muhteşem enerjiyi çağırmak için, özellikle kalp, boğaz, üçüncü göz ve tepe çakralarınızın dengeli olması gerekmektedir. Bu sayede, kötü enerjileri dönüştürebilirsiniz. Gümüş Mor Alev’i çağırarak negatif duygularınızı ve hislerinizi yakıp kül edebilirsiniz. Böylece olumsuz düşüncelerin fiziksel bedeninize etki etmesini engelleyebilirsiniz.

Dönüşüm Alevi’nin Hikayesi

Atlantis dönemlerinde, insanlar ilişkilerini ve negatif enerjileri temizlemek için Dönüşümün Mor Alevini çağırırlardı. Bu yüksek frekanstaki ışık, düşük enerjileri dönüştürerek insanların auralarını temiz tutmalarına yardımcı olurdu. Ne yazık ki, bu güç yanlış kullanıldı ve bu enerji geri çekildi.

Ancak 1987’deki Harmonik Uyuma sırasında, birçok Işık İşçisi insanlığın bilincinin yükselmesi için dua etti ve meditasyon yaptı. St. Germain, Mor Alevin Koruyucusu, Kaynak’tan insanlık için özel izin istedi. Bu sayede Mor Alevin gücü herkesin kullanımına geri döndü. Alev, lavanta, leylak ve menekşe renklerini içerir ve düşük titreşimleri dönüştürmek, çözmek ve uzaklaştırmak için kullanılır.

1998 yılında, İnayet ve Uyumun Gümüş Işını, Dönüşümün Mor Alevi ile birleştirildi. Bu güzel kombinasyon, negatif enerjilerin yerine yüksek frekansta güzel bir enerji bırakır. Şimdi ise, beşinci boyuta ait Altın Işın, Gümüş Mor Alev ile birleşti ve dönüşüm ve uyuma bilgelik, meleksi sevgi ve korumayı ilave etti. Bu kombinasyon, bilincinizi beşinci boyuta yükselten ve orada tutan bir kombinasyondur.

Altın ve Gümüş Mor Alev’i nereye gönderebilirsiniz?

  1. Kendi yolunuzu temizlemesi için her gün kullanabilirsiniz.
  2. Hasta veya dengesiz insanlara şifa vermek için kullanabilirsiniz.
  3. Öfke, korku ve negatif duyguları dönüştürmek için kullanabilirsiniz.
  4. Başkalarının negatif hislerini temizlemek için kullanabilirsiniz.
  5. İlişkilerdeki uyumsuzluğu iyileştirmek için kullanabilirsiniz.
  6. Mekanları ve bölgeleri savaş, hastalık veya uyumsuz enerjilerden arındırmak için kullanabilirsiniz.
  7. Vücudunuzun herhangi bir yerine şifa vermek için kullanabilirsiniz.
  8. Elektrik hatları, telefon hatları ve internet gibi teknolojilere pozitif enerji gönderebilirsiniz.
  9. Astral planda sıkışmış ruhlara yol göstermek için kullanabilirsiniz.

Altın Gümüş Mor Alev, dönüşüm ve yükselişin güçlü bir aracıdır. Bu muhteşem enerjiyi kullanarak yaşamınıza pozitif değişiklikler getirebilirsiniz.

Yorum yapın