Akciğer Onarma enerji sistemi

Akciğer Onarma enerji sistemi

Akciğer Onarma enerji sistemi, Medikal Reiki kategorisinde, mevcut birçok yöntemin bir araya getirilmesiyle, bizim en hayati organlarımızdan birisi olan akciğerleri şifalandırmak ve bununla birlikte akciğerlerin yenilenme sürecini hızlandırmak üzere kanalize edilen oldukça kuvvetli ve etkili bir spiritüel enerji sistemidir.
Bu enerji sistemindeki farklı frekans ve özelliklerdeki enerji fonksiyonları, çeşitli sebeplerden dolayı akciğer dokularında, bronşlarda, hava keselerinde, soluk borusu veya diyaframda ortaya çıkabilen hastalıkları kaynağından iyileştirmeye yardımcı olmaktadır.
Bu sisteme bir kez uyumlandıktan sonra artık ömür boyu ihtiyaç duyduğunuz her zaman kullanabilirsiniz.

Akciğer Onarma enerji sistemi ile nasıl çalışır?

Bu sisteminde herhangi bir sembol yoktur. Her yaştan herkesin kolayca kendi başına kullanabileceği bir şekilde hazırlanmıştır. Sadece “niyet” ile fonksiyonları başlatmanız yeterlidir. Sistem, kendi zekâsı olan enerjilerden oluşur ve nereye nasıl şifa uygulanması gerektiğini çok iyi bilir. Sisteme ait fonksiyonlardan herhangi birisi aktive edildikten sonra belli bir süre, o an için ihtiyacınız olan şifayı mükemmel bir şekilde uyguladıktan sonra kendiliğinden çalışmayı durdurur. Bu süre her fonksiyon için yaklaşık 3 ila 5 dakika arasındadır. Sonra diğer fonksiyonlara geçebilirsiniz yada şifa seansınızı sonlandırabilirsiniz.  

Değerli Ziyaretçilerimiz,

Enerji sistemlerimize uyumlanmak için lütfen aşağıdaki bilgileri eksiksiz bir şekilde doldurarak bizimle iletişime geçiniz. Size en kısa sürede geri dönüş yapılacaktır. Enerji sistemlerimize uyumlanma deneyimini başlatmak için aşağıdaki bilgileri paylaşmanız yeterli:

  • Adınız ve Soyadınız
  • Bulunduğunuz Şehir
  • Enerji Sistemi Adı

Uyumlamalarımız genellikle haftanın her günü ve saati, sizinle birlikte belirlediğimiz uygun bir zaman diliminde gerçekleştirilebilir.
Bizimle iletişime geçmek için web sitemizdeki iletişim sayfasını ziyaret edebilir, uyumlan.com@gmail.com e-posta adresi üzerinden veya sosyal medya hesaplarımız aracılığıyla bize ulaşabilirsiniz.

Uzaktan Uyumlamalar

Tüm uyumlamalar, uzaktan enerji uyumlaması prosedürü çerçevesinde gerçekleştirilmektedir. Bu, sizin için en rahat ve erişilebiliryöntemdir. Uyumlamalar genellikle 20 ila 45 dakika arasında sürmektedir.
Uyumlamadan önceki hazırlık aşamasına dair daha fazla bilgiyi “Uyumlama
Öncesi Hazırlık
” sayfamızda bulabilirsiniz.

Enerji Sistemlerine Uyumlanma Deneyimi

Her bir enerji sistemi uyumlamasını tamamladığınızda, sistem kurucuları tarafından hazırlanan bilgi notlarının Türkçe çevirisini PDF formatında ve gerektiğinde ek ses kayıtlarını size iletiyoruz. Uyumlamadan sonra, ilgili enerji sistemine ait katılım belgesini öğrenciye WhatsApp veya e-posta yoluyla iletiyoruz.

Öğrenci ve öğretmen ilişkisinin değerini önemsiyor ve öğrencilerimizin bize herhangi bir uygulama veya enerji sistemleriyle ilgili danışma taleplerini bekliyoruz. Sizlere her adımda rehberlik etmekten mutluluk duyacağımızı unutmayın.

Enerji sistemlerinin tanıtım sayfalarındaki bilgiler, sistem kurucularının hazırladığı notlardan alınmıştır. Uyumlan.com üzerinden enerji sistemlerine uyum sağlayan herkes, altta paylaştığımız “Kullanıcı Bilgilendirmesi”ni kabul etmiş sayılmaktadır.

Kullanıcı Bilgilendirmesi

Uyumlan.com platformunda yer alan kurslar, uyumlamalar, paylaşımlar, çalışmalar veya blog yazıları, profesyonel tıbbi teşhis, tedavi veya bakımın yerini alamaz.
Uyumlan.com, hastalık teşhisi koymaz, ilaç tavsiye etmez veya doktorunuzun
tedavisine müdahale etmez. Eğer şu anda doktorunuzun reçetelediği ilaçları
kullanıyorsanız, doktor tavsiyesi olmadan ilaçlarınızı değiştirmemelisiniz.
Tıbbi durumunuzla ilgili endişeleriniz varsa, lütfen öncelikle doktorunuzla
iletişime geçin.

Uyumlan.com, bu sitede sunulan bilgilerin, eğitimlerin, uyumlamaların doğrudan veya dolaylı olarak neden olduğu kayıp veya zarardan sorumlu değildir. Sağlıkla ilgili bilgiler yalnızca genel bilgilendirme amaçlıdır ve profesyonel tıbbi veya
sağlık bakımı tavsiyesinin yerini tutmaz. Danışmanlık hizmetleri bu koşullarda
sunulur. Enerji şifası ve uygulamaları kişiden kişiye farklılık gösterebilir.
Unutmayın ki her birey benzersizdir ve bu süreç kişiseldir.

Enerji sistemlerine uyumlanma yolculuğunuzda sizinle birlikte olmak ve içsel
dönüşümünüzü desteklemekten mutluluk duyuyoruz.

Sevgiyle Kalın.

 

Yorum yapın