Evrensel Bolluk Melek Bağlantısı 1-6

Evrensel Bolluk Melek Bağlantısı 1-6 (UNIVERSAL ABUNDANCE ANGELIC LINK)

Evrensel Bolluk Melek Bağlantısı, altı aşamada tamamlanan ve 1 güçlendirme ile 5 farklı bağlantı seviyesini içeren özgün bir sistemdir. Her bir uyum aşaması arasında beş gün ara verilir, bu süre zarfında her gün bağlantı çalışması yapılır, böylece bir üst seviye bağlantısına hazırlık sağlanır.

 1. Evrensel Bolluk Enerjisi Güçlendirmesi: Ruhsal enerji, titreşimlerimizi yükseltir ve enerjileri etkinleştirerek enerji tıkanıklıklarını giderir. Bu güçlendirme, bolluk içinde yaşam sürmemiz için enerji kanalı açar.
 2. Evrensel Bolluk Temizleme Işını: Hayatımıza gelecek olan bolluğu engelleyen tıkanıklıkları ve sınırlamaları temizlemek için etkilidir.
 3. Evrensel Bolluk Şifa Işını: Başkalarıyla veya kendimizle ilgili sorunları iyileştirmek için çalışır.
 4. Evrensel Bolluk Tezahür Işını: İstediğiniz veya hayatınıza çekmek istediğiniz şeyler için çalışır.
 5. Evrensel Bolluk Bilgelik Işını: Bolluk anlayışınızı artırır, pozitif enerji ve düşüncelere sahip olmanızı sağlar. Aynı zamanda işle ilgili sezgi gücünüzü artırarak doğru zamanda doğru yerde olma şansınızı artırır.
 6. Evrensel Bolluk Melek Bağlantısı-Booster Seviye: Bolluk ve bereket enerjileri ile Bolluk Meleği enerjilerine bağlantı sağlar.

EVRENSEL BOLLUK ENERJİ GÜÇLENDİRMESİ:

Sürekli olarak daha fazla para, zenginlik, refah ve sevgiyi çekmeye çalışırız. Bu amacı gerçekleştirmek için olumlu düşünce, dualar, hipnoz ve görselleştirmeler deniyoruz. Ancak hiçbiri işe yaramaz ve neden başarısız olduğumuzu anlayamayız. Bir şeylerin yanlış olduğunu hissederiz, bolluk ve refahı çekmeye engel olan bir şeyler olduğunu düşünürüz.

Sorun, manevi ve metafiziksel bedenimizdeki negatif duyguların, öfke, muhtaçlık, kıskançlık, hak etmediğimiz hissi, korku ve hayal kırıklığı ile bastırılmış olmasıdır. Bu negatif duygular, bolluğu ve bol para çekmek için gereken pozitif enerji akışını engelleyebilir. Bu negatif duygular enerji bedenimizde yer aldığında, dileklerimizi gerçekleştiremeyiz.

Evrensel Bolluk Enerji Güçlendirmesi, ruhsal enerji ve frekansınızdaki negatif duyguları ve oluşmuş tıkanıklıkları dönüştürür ve olumlu etkilerini güçlendirir. Bu enerji güçlendirmesi, bolluk içinde yaşamınıza ilerlemeniz için yardımcı olur.

EVRENSEL BOLLUK TEMİZLEME IŞINI

(ÖNKOŞUL: EVRENSEL BOLLUK ENERJİ GÜÇLENDİRMESİ)

Evrensel Bolluk Temizleme Işını, bollukla ilgili tıkanıklıkları ve sınırlamaları temizlemek için etkili bir sistemdir. Bu temizleme ışını aşağıdaki enerjileri çalıştırır:

 1. İYİ HUYLU BOLLUK ENERJİSİ: Enerji alanındaki ve enerji bedenindeki bollukla ilgili tüm blokajları temizler. Bolluk enerjisi, enerjiyi hızlı bir şekilde kullanmanızı sağlayarak iyi huylu bir enerji yaratır.
 2. BİLİNÇLİ BOLLUK ENERJİSİ: Sevgi, sağlık, canlılık, sağlayan ilişkiler, zenginlik, refah veya kabul için arzuladığınız her şeyi oluşturmanızı ve berekete izin vermenizi sağlamak için gerekli olan tüm blokajları temizler.
 3. TEZAHÜRÜN YARATILIŞ ENERJİSİ: Odaklanma, netlik ve bilinçli seçim yapma yeteneğinizi engelleyen blokajları temizler.

EVRENSEL BOLLUK ŞİFA IŞINI

ÖNKOŞUL: EVRENSEL BOLLUK TEMİZLİK IŞINI

Evrensel Bolluk Şifa Işını, benzersiz bir şifa formuna sahip olan basit ve etkili bir şifa sistemidir. Kendi içimizde ve başkalarında meydana gelen sorunları iyileştirmek için son derece yararlıdır. Bu şifa sistemi aynı zamanda hayatımızdaki umutsuzluğu giderir ve inançlarımıza destek olur.

Evrensel bolluk şifa ışını, aşağıdaki enerjileri kullanarak bu amacı gerçekleştirir:

 1. SONSUZ BOLLUK ENERJİSİ: Bizi neşe, bolluk ve refahı engelleyen temel yanılgılardan koruma konusunda etkili bir şifa formudur.
 2. DNA BOLLUK ENERJİSİ: Sağlıksız inançları temizlemek ve bolluğu engelleyen inançları ortadan kaldırmak için harika bir enerji formudur.
 3. ÇEKİRDEK İNANÇ (SOUL CORE) BOLLUK ENERJİSİ: Bolluk enerjisine erişimimizi engelleyen zihinsel engelleri kaldırarak, motivasyonumuzu artırarak bolluğa ulaşmamıza yardımcı olan güçlü bir şifa enerjisidir.

EVRENSEL BOLLUK TEZAHÜR IŞINI

ÖNKOŞUL: EVRENSEL BOLLUK ŞİFA IŞINI

Evrensel Bolluk Tezahür Işını, arzu ettiğiniz şeylerin hayatınızda gerçekleşmesini destekleyen etkili bir enerji türüdür. Bu ışın, isteklerinizi gerçekleştirme gücünüzü keşfetmenize ve daha fazla fayda elde etmenize yardımcı olur.

Evrensel bolluk tezahür ışını aşağıdaki enerjileri kullanarak bu amacı gerçekleştirir:

 1. TEZAHÜR: Arzu ve tutkularınızı gerçekleştirmek için son derece etkilidir.
 2. REFAH: Refah engellerini temizleme sürecini etkinleştirmek için Tanrı inancınızı güçlendirir ve başarı temellerini atmada size yardımcı olur.
 3. MİNNETTARLIK: Evrenin mucizelerine açık hale gelmenizi sağlar.

EVRENSEL BOLLUK BİLGELİK IŞINI

ÖNKOŞUL: EVRENSEL BOLLUK TEZAHÜR IŞINI

Evrensel bolluk bilgelik ışını, pozitif enerjilerle desteklenen bereketi artırarak anlayışımızı genişletmek için çalışır. Bu sayede iş hayatımızda ve çevremizde gelişen tüm fırsatları fark edebiliriz.

Aynı zamanda evrensel bereket bilgelik ışını, herhangi bir konuda bilmediğiniz yeni bir yönünüzü Tanrı/Yaratıcı’nın enerjisiyle uyumlu hale getirerek zarif bir şekilde destekler. Bu ışın, bilinçaltınızı yeniden programlamak için çalışır, sizi daha hafif, neşeli ve durumun kolaylığını anlamınıza yardımcı olur, istekleriniz konusunda daha net bir vizyon geliştirmenizi sağlar.

EVRENSEL BOLLUK MELEK BAĞLANTISI

ÖNKOŞUL: EVRENSEL BOLLUK BİLGELİK IŞINI

Kısa Hikaye:

16 Haziran 2009’da başmeleklerle iletişim kurarken bu formu ve sembolü aldım. Evrensel bolluk sistemi ile melek bağlantılarını birleştirerek olumlu sonuçlar aldım ve Evrensel bolluk sisteminden daha fazla fayda elde etmek için bu formun nasıl kullanılabileceğini keşfetmeye çalıştım. Sonuçlar muhteşemdi.

HARI ANDRI WINARSO

Evrensel bolluk melek bağlantısı, bolluk melekleriyle etkili bir şekilde iletişim kurmada kullanılan bir sistemdir. Melek bağlantısı, evrensel bolluk sistemiyle mükemmel bir kombinasyon oluşturur, özellikle evrensel bolluk temizlik ışını, evrensel bolluk şifa ışını ve evrensel bolluk tezahür ışını ile birleştirildiğinde…

Bu melek bağlantısı, bolluk meleğiyle bağlantı kurmamıza ve evrensel bolluk sistemini güçlendirmemize yardımcı olan bir sembol içerir. Son derece etkili bir şekilde çalışır.

Değerli Ziyaretçilerimiz,

Enerji sistemlerimize uyumlanmak için lütfen aşağıdaki bilgileri eksiksiz bir şekilde doldurarak bizimle iletişime geçiniz. Size en kısa sürede geri dönüş yapılacaktır. Enerji sistemlerimize uyumlanma deneyimini başlatmak için aşağıdaki bilgileri paylaşmanız yeterli:

 • Adınız ve Soyadınız
 • Bulunduğunuz Şehir
 • Enerji Sistemi Adı

Uyumlamalarımız genellikle haftanın her günü ve saati, sizinle birlikte belirlediğimiz uygun bir zaman diliminde gerçekleştirilebilir.
Bizimle iletişime geçmek için web sitemizdeki iletişim sayfasını ziyaret edebilir, uyumlan.com@gmail.com e-posta adresi üzerinden veya sosyal medya hesaplarımız aracılığıyla bize ulaşabilirsiniz.

Uzaktan Uyumlamalar

Tüm uyumlamalar, uzaktan enerji uyumlaması prosedürü çerçevesinde gerçekleştirilmektedir. Bu, sizin için en rahat ve erişilebiliryöntemdir. Uyumlamalar genellikle 20 ila 45 dakika arasında sürmektedir.
Uyumlamadan önceki hazırlık aşamasına dair daha fazla bilgiyi “Uyumlama
Öncesi Hazırlık
” sayfamızda bulabilirsiniz.

Enerji Sistemlerine Uyumlanma Deneyimi

Her bir enerji sistemi uyumlamasını tamamladığınızda, sistem kurucuları tarafından hazırlanan bilgi notlarının Türkçe çevirisini PDF formatında ve gerektiğinde ek ses kayıtlarını size iletiyoruz. Uyumlamadan sonra, ilgili enerji sistemine ait katılım belgesini öğrenciye WhatsApp veya e-posta yoluyla iletiyoruz.

Öğrenci ve öğretmen ilişkisinin değerini önemsiyor ve öğrencilerimizin bize herhangi bir uygulama veya enerji sistemleriyle ilgili danışma taleplerini bekliyoruz. Sizlere her adımda rehberlik etmekten mutluluk duyacağımızı unutmayın.

Enerji sistemlerinin tanıtım sayfalarındaki bilgiler, sistem kurucularının hazırladığı notlardan alınmıştır. Uyumlan.com üzerinden enerji sistemlerine uyum sağlayan herkes, altta paylaştığımız “Kullanıcı Bilgilendirmesi”ni kabul etmiş sayılmaktadır.

Kullanıcı Bilgilendirmesi

Uyumlan.com platformunda yer alan kurslar, uyumlamalar, paylaşımlar, çalışmalar veya blog yazıları, profesyonel tıbbi teşhis, tedavi veya bakımın yerini alamaz.
Uyumlan.com, hastalık teşhisi koymaz, ilaç tavsiye etmez veya doktorunuzun
tedavisine müdahale etmez. Eğer şu anda doktorunuzun reçetelediği ilaçları
kullanıyorsanız, doktor tavsiyesi olmadan ilaçlarınızı değiştirmemelisiniz.
Tıbbi durumunuzla ilgili endişeleriniz varsa, lütfen öncelikle doktorunuzla
iletişime geçin.

Uyumlan.com, bu sitede sunulan bilgilerin, eğitimlerin, uyumlamaların doğrudan veya dolaylı olarak neden olduğu kayıp veya zarardan sorumlu değildir. Sağlıkla ilgili bilgiler yalnızca genel bilgilendirme amaçlıdır ve profesyonel tıbbi veya
sağlık bakımı tavsiyesinin yerini tutmaz. Danışmanlık hizmetleri bu koşullarda
sunulur. Enerji şifası ve uygulamaları kişiden kişiye farklılık gösterebilir.
Unutmayın ki her birey benzersizdir ve bu süreç kişiseldir.

Enerji sistemlerine uyumlanma yolculuğunuzda sizinle birlikte olmak ve içsel
dönüşümünüzü desteklemekten mutluluk duyuyoruz.

Sevgiyle Kalın.

 

Yorum yapın