27D Metatronik İmplantları Temizleme

Metatronik implantlar temizlendikten sonra, enerjik dolaşım sisteminizin ilk kez doğru bir şekilde çalıştığını hissetmeye başlayacaksınız! Hatta güzel bir enerji vızıltısı bile hissedebilirsiniz.

Metatronik İmplantlar aurik alanın tamamında bulunurlar. Çoğunlukla enerji bedenleri içindedir ve uzun süredir dünyanın çevresinde bulunan daha büyük bir implant ızgarasına bağlıdırlar, J-Mühürlerinden bile önce yerleştirildiler.

Metatronik implantlar bir kristal frekansındadır ve birçok enerji bedeninin tamamen yeniden bağlanmasını ve aynı zamanda insan fiziksel bedeniyle tam olarak bütünleşmesini ve birleşmesini engeller. Bu Metatronik adı baş melek Metatron ile karıştırılmamalıdır.

İnsanların içinde metatronik implantlar tarafından oluşturulan, onları gerçek ruhsal gerçeklik yerine holografik gerçekliklere bağlayan perde diyeceğim pek çok şey vardır ve bunlar birçok kişinin matris dediği daha büyük bir ızgaraya bağlanırlar.

Metatronik İmplantlar, yaşam gücünü insan bedeninden geri çekmek ve boşaltmak için tasarlanmış, gölge bedendeki veya Negatif Formdaki Metatronik İmplantlara bağlanan Metatronik Ters Dönmelerdir.

İnsan bedeninin on ikinci boyut şablonunun yükselen potansiyelini yeniden bağlamak için gölge beden veya Negatif Form insan Işık Bedeninden temizlenmelidir. Bu doğal olmayan konfigürasyon, ölümsüzlüğü elde etmek amacıyla dünyanın yaşam gücünü parazitleştirmek için inşa edildi ve bu organize yapıya Yapay Hayat Ağacı veya Kara Hayat Ağacı denir.

Değerli Ziyaretçilerimiz,

Enerji sistemlerimize uyumlanmak için lütfen aşağıdaki bilgileri eksiksiz bir şekilde doldurarak bizimle iletişime geçiniz. Size en kısa sürede geri dönüş yapılacaktır. Enerji sistemlerimize uyumlanma deneyimini başlatmak için aşağıdaki bilgileri paylaşmanız yeterli:

  • Adınız ve Soyadınız
  • Bulunduğunuz Şehir
  • Enerji Sistemi Adı

Uyumlamalarımız genellikle haftanın her günü ve saati, sizinle birlikte belirlediğimiz uygun bir zaman diliminde gerçekleştirilebilir.
Bizimle iletişime geçmek için web sitemizdeki iletişim sayfasını ziyaret edebilir, uyumlan.com@gmail.com e-posta adresi üzerinden veya sosyal medya hesaplarımız aracılığıyla bize ulaşabilirsiniz.

Uzaktan Uyumlamalar

Tüm uyumlamalar, uzaktan enerji uyumlaması prosedürü çerçevesinde gerçekleştirilmektedir. Bu, sizin için en rahat ve erişilebiliryöntemdir. Uyumlamalar genellikle 20 ila 45 dakika arasında sürmektedir.
Uyumlamadan önceki hazırlık aşamasına dair daha fazla bilgiyi “Uyumlama
Öncesi Hazırlık
” sayfamızda bulabilirsiniz.

Enerji Sistemlerine Uyumlanma Deneyimi

Her bir enerji sistemi uyumlamasını tamamladığınızda, sistem kurucuları tarafından hazırlanan bilgi notlarının Türkçe çevirisini PDF formatında ve gerektiğinde ek ses kayıtlarını size iletiyoruz. Uyumlamadan sonra, ilgili enerji sistemine ait katılım belgesini öğrenciye WhatsApp veya e-posta yoluyla iletiyoruz.

Öğrenci ve öğretmen ilişkisinin değerini önemsiyor ve öğrencilerimizin bize herhangi bir uygulama veya enerji sistemleriyle ilgili danışma taleplerini bekliyoruz. Sizlere her adımda rehberlik etmekten mutluluk duyacağımızı unutmayın.

Enerji sistemlerinin tanıtım sayfalarındaki bilgiler, sistem kurucularının hazırladığı
notlardan alınmıştır. Uyumlan.com üzerinden enerji sistemlerine uyum sağlayan
herkes, altta paylaştığımız “Kullanıcı Bilgilendirmesi”ni kabul etmiş sayılmaktadır.

Kullanıcı Bilgilendirmesi

Uyumlan.com platformunda yer alan kurslar, uyumlamalar, paylaşımlar, çalışmalar veya blog yazıları, profesyonel tıbbi teşhis, tedavi veya bakımın yerini alamaz.
Uyumlan.com, hastalık teşhisi koymaz, ilaç tavsiye etmez veya doktorunuzun
tedavisine müdahale etmez. Eğer şu anda doktorunuzun reçetelediği ilaçları
kullanıyorsanız, doktor tavsiyesi olmadan ilaçlarınızı değiştirmemelisiniz.
Tıbbi durumunuzla ilgili endişeleriniz varsa, lütfen öncelikle doktorunuzla
iletişime geçin.

Uyumlan.com, bu sitede sunulan bilgilerin, eğitimlerin, uyumlamaların doğrudan veya dolaylı olarak neden olduğu kayıp veya zarardan sorumlu değildir. Sağlıkla ilgili bilgiler yalnızca genel bilgilendirme amaçlıdır ve profesyonel tıbbi veya
sağlık bakımı tavsiyesinin yerini tutmaz. Danışmanlık hizmetleri bu koşullarda
sunulur. Enerji şifası ve uygulamaları kişiden kişiye farklılık gösterebilir.
Unutmayın ki her birey benzersizdir ve bu süreç kişiseldir.

Enerji sistemlerine uyumlanma yolculuğunuzda sizinle birlikte olmak ve içsel
dönüşümünüzü desteklemekten mutluluk duyuyoruz.

Sevgiyle Kalın.

 

Yorum yapın