27D Kordon Kesme Temizleme Uyumlaması

27D Kordon Kesme Temizleme Nedir?

27D Kordon kesme-temizleme sistemi, çok güçlü enerjilerle çalışan, şu anda dünyadaki mevcut kordon temizleme sistemlerinden çok daha etkili ve gelişmiş bir kordon kesme sistemidir.  Sistem sadece negatif ve sağlıksız enerjik kordonları temizlemeye ve kesmeye odaklanmaz bunun yanında tüm insanlardan, varlıklardan, yerlerden, durumlardan, olaylardan ve tüm zaman çizgileri, boyutlar ve galaksilerden sağlıklı, sağlıksız, enerjik, eterik, atalara ait her türlü kordonu temizlemeye ve kesmeye odaklanır.

Kişinin deneyimlediği enerjik kordonların çoğu olumsuz ve sağlıksızdır ve yaratılan kordonların doğası gereği dramatik yaşam gücü boşalmasına ve daha birçok soruna yol açabilir.

Bilgi ve enerji paylaşımını yaratan ve besleyen sağlıklı kordonlar olduğu gibi, bir kontrol aracı olarak sizden büyük miktarda enerji çekebilen sağlıksız kordonlar da vardır.

Kordonlar genellikle karşılıklı anlaşmayla bağlanırlar.

Çok önemli olan enerjik kordonlar vardır.

Örneğin, 2 yaşındayken bağlanmışsınızdır ama şimdi yetişkinlikte bu bağ artık işe yaramaz ama bağ hala oradadır. Bazı enerjik kordonlar geçici olabilir, iki kişi arasında telepatik ve enerjik bir bağlantı olabilir. Genellikle uzun sürmezler ve birkaç gün hatta birkaç saat içinde dağılırlar.

Daha uzun süreli ilişkiler genellikle ihtiyaç, arzu, sevgi, öfke, kıskançlık, haset vb. gibi çok sayıda enerji ve duygunun biriktiği kordonlar yaratır. Bunlar çok yoğun ve değişken olabilir ve ağrılar, depresyon, öfke, tükenme, tükenmişlik vb. şeklinde sorunlar yaratabilir.

Çoğu insan bu enerji kordonlarının farkında bile değildir, farkında olan birkaç kişi ise deneyimlerini ancak belli belirsiz anlatabilir.

“Kordonları kesmek, “Artık seni sevmiyorum ya da umursamıyorum” anlamına gelmez. Kordon kesmek illa ki ayrılıklara ya da terk edilmiş ilişkilere yol açmaz. Bu sadece ilişkilerinizin işlevsiz kısımlarını serbest bıraktığınız anlamına gelir. Unutmayın, korku sevginin zıttıdır ve eterik kordonlar (ve tüm bağlılıklar) korkudan yaratılır”.

Negatif bir kordon, bir kişinin enerjisini ve duygularını hem olumlu hem de olumsuz şekillerde diğerine aktarır ve kendinizi kızgın hissedebilir ve nedenini bilemeyebilirsiniz. Bu kordonlar normalde bilinçaltı düzeyde bir kişinin manipülasyonuna ve kontrolüne ihtiyaç duyarak oluştuğu için görünürde bir neden olmaksızın depresif hissedebilirsiniz.

Bir ilişkiyi “bırakıp” ilerlemekte özellikle zorlanıyor musunuz? Muhtemelen diğer kişiden gelen ve sizi geride tutan bağlanma kordonları vardır. Boşanma sürecindeki bir kişi öfkesini, kızgınlığını, stresini ve kıskançlığını diğer kişiye aktarıyor olabilir. Ebeveynler farkında olmadan bu duyguları çocuklarına ve eşlerine aktararak herkes için her türlü soruna yol açarlar.

Sevdiğiniz birine bağlı bir kordonunuz varsa ve o kişi büyük bir krizden geçiyorsa, sizden enerji çekiyor olabilir. Böylece nedenini bile bilmeden tükenmiş hissedebilirsiniz!

27D Kordon Kesme Sisteminin bazı faydaları

* Tüm negatif bağlılıkları ve enerjileri dönüştürür.

* Agartha (İç Dünya), Dünya, Güneş Sistemi ve Evrenden başlayarak tüm canlı, cansız ve eterik varlıklarla, nesnelerle, olaylarla, tüm yerlerle olan tüm sağlıklı, sağlıksız, atalardan kalma, negatif veya pozitif eterik ve enerjisel kordonları ve bağları keser.

* Negatif Enerjileri Temizler

* Kordonlar yolu ile bağlanan tüm mühür ve damgaları Temizler

* Cinler, iblisler vs gibi diğer varlıklarla oluşabilen kordon bağlarını Temizler

* Kordonlar yolu ile bağlanan tüm Düşünce Formlarını Temizler

* Kordonlar yolu ile bağlanan tüm Ruh Parçalarını Temizler

* Diğer Kişilerin personalarını Temizler (görülen ve görülmeyen)

* Diğer insanların negatif enerjisini emerek yorgun, sinirli ve kendinizde olmadığınızı hissetmenize neden olan tüm açıklıkları (yetkisiz erişim portalı ve solucan delikleri) kapatır.

“27D Kordon Kesme Temizleme Uyumlaması” üzerine bir yorum

  1. Bu 27D serisi gerçekten çok etkileyici olmuş enerjiyi her yerinizde çalışırken hissedebiliyorsunuz hocam emeğinize sağlık.

    Yanıtla

Yorum yapın