27D Ayna Kalkan Sistemi

27D Ayna Kalkan Sistemi Nedir?

27D Ayna Kalkan Sistemi, yalnızca başkalarının size veya sahip olduğunuz herhangi bir mülk türüne gönderdiği tüm negatif enerjileri ve diğer olumsuz etkileri engellemekle kalmayıp aynı zamanda onları iten ve geri gönderen son derece güçlü, yüksek boyutlu bir kalkan sistemidir. Göndericilerin enerjileri, kişisel olarak gönderdikleri enerjinin gücünün 10 katına kadar bir güç düzeyine çıkarılarak gönderen kişiye geri yansıtılır.

Bu, size veya evinize, arazinize, aracınıza vb. herhangi bir şekilde negatif enerji gönderen birinin, size veya mülkünüze gönderdiklerini tam olarak, deneyimlemeyi seçtiğiniz bir güç seviyesinde hemen deneyimlemeye başlayacağı anlamına gelir.

Örneğin, arka bahçenizde bir şey inşa ettiğinizi ve birisinin işyerinize negatif enerjiler yolladığını veya büyüler koymaya çalıştığını varsayalım…

27D Ayna Kalkanı işyerinizde olsaydı, tüm işyerinizi koruyacak ve gönderenin işyerinize gönderdiği bu negatif enerjiler, anında onlara geri püskürtülecek ve onlara, sizin belirlediğiniz güç seviyesinde vurmaya başlayacaktı.

Bu, kalkanı üzerinizde, evinizde, mülklerinizde, araçlarınızda ve istediğiniz her şeyde bulundurabilirsiniz.

Bu kalkan, bu gezegendeki en güçlü yansıtıcı kalkanlardan biridir.

Şu an itibariyle kendi evime, arazime, araçlara ve diğer mülk biçimlerime aşırı miktarda psişik saldırılar oldu ve birçok karanlık varlık kalkanı yok etmeye çalıştı ama her türlü girişim başarısız oldu. Kalkan her zamanki gibi güçlü kalır ve enerjileri göndericilerin yansıttığı miktarın 10 katı kadar geri göndermeye devam eder.

27D Ayna Kalkan Sistemi, çevrenizde yalnızca aşılmaz bir güç alanı oluşturmaz, aynı zamanda alanlarınızdaki aşağıdaki gibi şeyleri de temizler:

Tüm formlar:

* Negatif enerjiler

* Eterik İmplantlar

* Eklentiler

* Kötü niyetler

* Nazarlar

* Tüm kara büyü/vudu enerjileri

* Geçmiş yaşam lanetleri

* Enkarne küfürler

* Yeminler

* Karmalar

* Büyüler

* Altıgenler

* Lanetler

* Ruh bağları

* Şeytani sözleşmeler

* Bağlar (Kordonlar)

* Manipülasyonlar

* Duygusal ve zihinsel istismarlar

* Kara büyü ızgaraları

* Negatif formlar/vudu bebekleri

* Kara büyü güç alanları

* NET statik alanlar.

Değerli Ziyaretçilerimiz,

Enerji sistemlerimize uyumlanmak için lütfen aşağıdaki bilgileri eksiksiz bir şekilde doldurarak bizimle iletişime geçiniz. Size en kısa sürede geri dönüş yapılacaktır. Enerji sistemlerimize uyumlanma deneyimini başlatmak için aşağıdaki bilgileri paylaşmanız yeterli:

  • Adınız ve Soyadınız
  • Bulunduğunuz Şehir
  • Enerji Sistemi Adı

Uyumlamalarımız genellikle haftanın her günü ve saati, sizinle birlikte belirlediğimiz uygun bir zaman diliminde gerçekleştirilebilir.
Bizimle iletişime geçmek için web sitemizdeki iletişim sayfasını ziyaret edebilir, uyumlan.com@gmail.com e-posta adresi üzerinden veya sosyal medya hesaplarımız aracılığıyla bize ulaşabilirsiniz.

Uzaktan Uyumlamalar

Tüm uyumlamalar, uzaktan enerji uyumlaması prosedürü çerçevesinde gerçekleştirilmektedir. Bu, sizin için en rahat ve erişilebiliryöntemdir. Uyumlamalar genellikle 20 ila 45 dakika arasında sürmektedir.
Uyumlamadan önceki hazırlık aşamasına dair daha fazla bilgiyi “Uyumlama
Öncesi Hazırlık
” sayfamızda bulabilirsiniz.

Enerji Sistemlerine Uyumlanma Deneyimi

Her bir enerji sistemi uyumlamasını tamamladığınızda, sistem kurucuları tarafından hazırlanan bilgi notlarının Türkçe çevirisini PDF formatında ve gerektiğinde ek ses kayıtlarını size iletiyoruz. Uyumlamadan sonra, ilgili enerji sistemine ait katılım belgesini öğrenciye WhatsApp veya e-posta yoluyla iletiyoruz.

Öğrenci ve öğretmen ilişkisinin değerini önemsiyor ve öğrencilerimizin bize herhangi bir uygulama veya enerji sistemleriyle ilgili danışma taleplerini bekliyoruz. Sizlere her adımda rehberlik etmekten mutluluk duyacağımızı unutmayın.

Enerji sistemlerinin tanıtım sayfalarındaki bilgiler, sistem kurucularının hazırladığı
notlardan alınmıştır. Uyumlan.com üzerinden enerji sistemlerine uyum sağlayan
herkes, altta paylaştığımız “Kullanıcı Bilgilendirmesi”ni kabul etmiş sayılmaktadır.

Kullanıcı Bilgilendirmesi

Uyumlan.com platformunda yer alan kurslar, uyumlamalar, paylaşımlar, çalışmalar veya blog yazıları, profesyonel tıbbi teşhis, tedavi veya bakımın yerini alamaz.
Uyumlan.com, hastalık teşhisi koymaz, ilaç tavsiye etmez veya doktorunuzun
tedavisine müdahale etmez. Eğer şu anda doktorunuzun reçetelediği ilaçları
kullanıyorsanız, doktor tavsiyesi olmadan ilaçlarınızı değiştirmemelisiniz.
Tıbbi durumunuzla ilgili endişeleriniz varsa, lütfen öncelikle doktorunuzla
iletişime geçin.

Uyumlan.com, bu sitede sunulan bilgilerin, eğitimlerin, uyumlamaların doğrudan veya dolaylı olarak neden olduğu kayıp veya zarardan sorumlu değildir. Sağlıkla ilgili bilgiler yalnızca genel bilgilendirme amaçlıdır ve profesyonel tıbbi veya
sağlık bakımı tavsiyesinin yerini tutmaz. Danışmanlık hizmetleri bu koşullarda
sunulur. Enerji şifası ve uygulamaları kişiden kişiye farklılık gösterebilir.
Unutmayın ki her birey benzersizdir ve bu süreç kişiseldir.

Enerji sistemlerine uyumlanma yolculuğunuzda sizinle birlikte olmak ve içsel
dönüşümünüzü desteklemekten mutluluk duyuyoruz.

Sevgiyle Kalın.

 

“27D Ayna Kalkan Sistemi” üzerine bir yorum

  1. Bu 27D serisi gerçekten çok etkileyici olmuş enerjiyi her yerinizde çalışırken hissedebiliyorsunuz emeğinize sağlık.

    Yanıtla

Yorum yapın