Zihinsel Temizlik Güçlendirmeleri

Zihinsel Temizlik Güçlendirmeleri: Zihni Berraklaştırmanın Anahtarı

Zihinsel Temizlik Güçlendirmeleri, zihinsel bedeni iyileştirerek zihni temizlemeyi hedefler. Zihinsel beden, düşüncelerimizin ruhsal varlığımızın bir parçası olduğu alanı kapsar (diğer süptil bedenler duygusal beden ve eterik bedeni içerir). Zihinsel bedenlerimiz, çeşitli negatif düşünce formlarıyla tıkanabilir. Bu düşünce formları veya ısrarcı düşünce kalıpları, genellikle çevremizdeki kültür tarafından ve kendi olumsuz düşüncelerimiz tarafından oluşturulur. Ayrıca, ailemizden, arkadaşlarımızdan ve iş yerimizden de kaynaklanabilirler. Çok güçlü negatif düşünce formları, bağlandıkları kişide sorunlara yol açabilirler. Negatif düşünce formlarından kurtulmak, ruhu hızla yükseltebilir. Zihni negatif düşüncelerden temizlemek, huzur ve berraklık getirir, bireyin yaşamın sorunlarına daha proaktif ve pozitif bir yaklaşım sergilemesine yardımcı olur.

Zihinsel Temizlik Güçlendirmeleri Faydaları

  • Üzüntü ve stresin serbest bırakılması
  • İnatçı negatif düşünce formlarının temizlenmesi (tekrar tekrar uygulanabilir).
  • Takıntılı ve zorlayıcı düşüncelerle baş etmeye yardımcı olur.
  • Zihnin huzurunun artması
  • Konsantrasyon ve odaklanma yeteneğinin geliştirilmesi

Zihinsel Temizlik 1: Zihni Hafifletme

Zihinsel Temizlik 1, ilk seviye negatif düşünce formlarını temizler ve zihni negatif düşüncelerden arındırır. Eğer üzgün, öfkeli veya bir şeye takıntılı hissediyorsanız, bu temizliği kullanabilirsiniz. Bu temizlik, sakinleşmenize yardımcı olur. İhtiyaç duyulduğunda bu temizliği kullanmaya devam edin. Eğer zihinsel “yapışıklık” çok inatçı ise (örneğin bir şeye gerçekten üzgün veya öfkeliyseniz), temizliği ardışık günlerde birkaç kez deneyebilirsiniz.

Zihinsel Temizlik 2: Ruhun Işığı

Zihinsel Temizlik 2, ruhun ışığını zihinsel bedene getirerek yükselme ve ilham sağlar.

Değerli Ziyaretçilerimiz,

Enerji sistemlerimize uyumlanmak için lütfen aşağıdaki bilgileri eksiksiz bir şekilde doldurarak bizimle iletişime geçiniz. Size en kısa sürede geri dönüş yapılacaktır. Enerji sistemlerimize uyumlanma deneyimini başlatmak için aşağıdaki bilgileri paylaşmanız yeterli:

  • Adınız ve Soyadınız
  • Bulunduğunuz Şehir
  • Enerji Sistemi Adı

Uyumlamalarımız genellikle haftanın her günü ve saati, sizinle birlikte belirlediğimiz uygun bir zaman diliminde gerçekleştirilebilir.
Bizimle iletişime geçmek için web sitemizdeki iletişim sayfasını ziyaret edebilir, uyumlan.com@gmail.com e-posta adresi üzerinden veya sosyal medya hesaplarımız aracılığıyla bize ulaşabilirsiniz.

Uzaktan Uyumlamalar

Tüm uyumlamalar, uzaktan enerji uyumlaması prosedürü çerçevesinde gerçekleştirilmektedir. Bu, sizin için en rahat ve erişilebiliryöntemdir. Uyumlamalar genellikle 20 ila 45 dakika arasında sürmektedir.
Uyumlamadan önceki hazırlık aşamasına dair daha fazla bilgiyi “Uyumlama
Öncesi Hazırlık
” sayfamızda bulabilirsiniz.

Enerji Sistemlerine Uyumlanma Deneyimi

Her bir enerji sistemi uyumlamasını tamamladığınızda, sistem kurucuları tarafından hazırlanan bilgi notlarının Türkçe çevirisini PDF formatında ve gerektiğinde ek ses kayıtlarını size iletiyoruz. Uyumlamadan sonra, ilgili enerji sistemine ait katılım belgesini öğrenciye WhatsApp veya e-posta yoluyla iletiyoruz.

Öğrenci ve öğretmen ilişkisinin değerini önemsiyor ve öğrencilerimizin bize herhangi bir uygulama veya enerji sistemleriyle ilgili danışma taleplerini bekliyoruz. Sizlere her adımda rehberlik etmekten mutluluk duyacağımızı unutmayın.

Enerji sistemlerinin tanıtım sayfalarındaki bilgiler, sistem kurucularının hazırladığı notlardan alınmıştır. Uyumlan.com üzerinden enerji sistemlerine uyum sağlayan herkes, altta paylaştığımız “Kullanıcı Bilgilendirmesi”ni kabul etmiş sayılmaktadır.

Kullanıcı Bilgilendirmesi

Uyumlan.com platformunda yer alan kurslar, uyumlamalar, paylaşımlar, çalışmalar veya blog yazıları, profesyonel tıbbi teşhis, tedavi veya bakımın yerini alamaz.
Uyumlan.com, hastalık teşhisi koymaz, ilaç tavsiye etmez veya doktorunuzun
tedavisine müdahale etmez. Eğer şu anda doktorunuzun reçetelediği ilaçları
kullanıyorsanız, doktor tavsiyesi olmadan ilaçlarınızı değiştirmemelisiniz.
Tıbbi durumunuzla ilgili endişeleriniz varsa, lütfen öncelikle doktorunuzla
iletişime geçin.

Uyumlan.com, bu sitede sunulan bilgilerin, eğitimlerin, uyumlamaların doğrudan veya dolaylı olarak neden olduğu kayıp veya zarardan sorumlu değildir. Sağlıkla ilgili bilgiler yalnızca genel bilgilendirme amaçlıdır ve profesyonel tıbbi veya
sağlık bakımı tavsiyesinin yerini tutmaz. Danışmanlık hizmetleri bu koşullarda
sunulur. Enerji şifası ve uygulamaları kişiden kişiye farklılık gösterebilir.
Unutmayın ki her birey benzersizdir ve bu süreç kişiseldir.

Enerji sistemlerine uyumlanma yolculuğunuzda sizinle birlikte olmak ve içsel
dönüşümünüzü desteklemekten mutluluk duyuyoruz.

Sevgiyle Kalın.

 

Yorum yapın