Mide Onarma Enerji Sistemi

Mide Onarma enerji sistemi Nedir?

Mide Onarma enerji sistemi, Medikal Reikinin bize sunduğu mucizevi olanaklar ve yöntemler sayesinde, mide ’de ortaya çıkabilen birçok problemi iyileştirmek üzere kanalize ettiğim oldukça kuvvetli ve etkili bir spiritüel enerji sistemidir.

Bu enerji sistemi midenin çeşitli sebeplerden dolayı bozulan enerji yapısını yeniden dengeler ve sağlıklı hale getirir. Ayrıca en küçük yapı taşı olan hücrelerde bir yenilenme süreci başlatılarak kısa bir zamanda midenin eski sağlığına kavuşması sağlanabilmektedir.
Farklı frekans ve özelliklerdeki enerji fonksiyonları midenin ana bölümlerine, zarar gören dokularına, kapakçık sistemine, zamanla oluşabilecek ülser ve fıtığa odaklanarak mide ile ilgili pek çok ağrılı problemleri şifalandırmak için yardımcı olmaktadır.
Bu sisteme bir kez uyumlandıktan sonra artık ömür boyu ihtiyaç duyduğunuz her zaman kullanabilirsiniz.

Mide Onarma enerji sistemi ile nasıl çalışılır?

Bu sisteminde herhangi bir sembol yoktur, elle uygulanan bir sistem de değildir. Her yaştan herkesin kolayca kendi başına kullanabileceği bir şekilde hazırlanmıştır. Sadece “niyet” ile fonksiyonları başlatmanız yeterlidir. Sistem, kendi zekâsı olan enerjilerden oluşur ve nereye nasıl şifa uygulanması gerektiğini çok iyi bilir. Sisteme ait fonksiyonlardan herhangi birisi aktive edildikten sonra belli bir süre, o an için ihtiyacınız olan şifayı mükemmel bir şekilde uyguladıktan sonra kendiliğinden çalışmayı durdurur. Bu süre her fonksiyon için yaklaşık 3 ila 5 dakika arasındadır. Sonra diğer fonksiyonlara geçebilirsiniz yada şifa seansınızı sonlandırabilirsiniz.

Yorum yapın